Schedpol - polska marka w naszym salonie

Schedpol to znana i ceniona firma z wieloletnim doświadczeniem i pewną pozycją na rynku. Ich produkty zdobią wiele polskich i zagranicznych domów, mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej. Tworzone przez Schedpol brodziki, wanny i odwodnienia liniowe są innowacyjne, niebanalne i ponadczasowe. Sukces firmy opiera się nie tylko na cenionych autorskich technologiach produkcji, ale również na kreatywnym podejściu po designu produktów. 

Głównym atutem produktów tego polskiego producenta jest ich wytrzymałość i solidne wykonanie. Autorskie technologie oraz materiały wykorzystane w produkcji wpływają na niezawodność oferty producenta. Technologia Stabilsound Plus czyni brodziki oraz wanny bardzo wytrzymałymi, przy jednoczesnym zachowaniu izolacji termicznej i akustycznej oraz stosunkowo nie wielkiej wagi. Materiały wykorzystywane przez producenta, również zasługują na uwagę. Kompozyt Stonicryl to nowoczesny materiał opracowany w wyniku wieloletnich badań i doświadczeń produkcyjnych firmy Schedpol. Dzięki unikalnemu połączeniu wytrzymałych warstw polimerów i mineralnych komponentów uzyskuje wyjątkową trwałość, doskonałą izolację akustyczną i komfort termiczny powierzchni, co sprawia, że jest idealnym materiałem do zastosowania w produkcji brodzików i nie tylko. Najważniejsze cechy kompozytu Stonicryl to jego wyjątkowa trwałość i nietłukąca konstrukcja, która gwarantuje długotrwałe użytkowanie i bezpieczeństwo.

Pełną ofertę brodzików, wanien, odpływów oraz systemów zabudowy znajdziecie w naszym salonie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki Schedpol.


TagI


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>