"Grubasy" w Enano, czyli płyty tarasowe od marki Stargres

Wiele naszych Klientów zastanawia się, czym są wspomniane "Grubasy". Śpieszymy z wyjaśnieniem. Jest to potoczna nazwa płyt gresowych o dużej grubości. Jednym z głównych producentów tego typu płyt jest firma Stargres. W swojej ofercie posiadają dwa warianty grubości. Płyty 2.0 i 3.0, które odpowiednio mają 2 cm grubości oraz 3 cm grubości. Jest to stosunkowo potężna płyta w porównaniu do klasycznej ceramiki. Taka grubość jest ściśle związana z przeznaczeniem tego produktu. "Grubasy" wykorzystywane są jako płyty tarasowe lub podjazdowe. Ze względu na swoją grubość, posiadają niezwykłą wytrzymałość na ciężar nacisku. To doskonała cech, która jest pożądana przy budowie tarasu czy podjazdu. Dodatkowo płyty od marki Stargres, przystosowane są do warunków zewnętrznych. Ekstremalne warunki pogodowe nie są im straszne, co czyni je solidnym wyborem na lata.

Producent tych rozwiązań oferuję szeroką gamę wariantów kolorystycznych, które dopasują się do wymagań każdego klienta. Pełną ofertę płyt 2.0 i 3.0 znajdziecie Państwo w naszym salonie.

Płyty gresowe 2.0 dostępne są w rozmiarach:

  • 60x60
  • 30x120
  • 60x120

Płyty gresowe 3.0 dostępne są w rozmiarach:

  • 60x60
  • 45x90
  • 90x90

Skoro płyty to i taras

Poruszając temat "Grubasów" nie można nie wspomnieć o systemach tarasowych od marki Renoplast. Producent ten specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych podczas budowy tarasów czy podłoża balkonowego. Różnorodność asortymentu sprawia, że każdy Klient znajdzie odpowiedni system dostosowany do swojego balkonu lub tarasu.

W naszym salonie znajduje się ekspozytor marki Renoplast, pokazujący system terasowy w przekroju. Dzięki temu każdy może zobaczyć, jak takie rozwiązanie wygląda w praktyce. Oczywiście płyty wykorzystane do budowy ekspozytora pochodzą z oferty 2.0 i 3.0 wyżej wspomnianego producenta — Stargres. Po produkty marki Renoplast zapraszamy bezpośrednio do Enano. W naszym salonie doradzimy Państwu, jakie rozwiązanie i płyty wykorzystać, aby wymarzony taras, balkon czy podjazd posłużył na lata.

Zachęcamy również do zapoznania się z filmikiem relacjonującym nasze szkolenie związane z budową tarasów i płyt tarasowych, które poprowadzili eksperci marki Stragres oraz Renoplast.


TagI


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>