Sesje zdjęciowe w naszym salonie

Nie da się ukryć, że nowoczesne i wyjątkowe łazienki przykuwają uwagę. Dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na jakość naszych zdjęć, które publikujemy w social mediach. Duża ilość sesji zdjęciowych wykonywanych przez naszą Panią Dekorator jest na to dowodem. Jak się okazuje, nie tylko my jesteśmy zainteresowani robieniem zdjęć w Enano. Raz na jakiś czas mamy przyjemność współpracować z zewnętrznymi markami, zainteresowanymi organizacją sesji zdjęciowej w naszym salonie.

Maltex Baby - akcesoria dla dzieci

Firma Maltex Baby zajmuje się produkcją akcesoriów dla najmłodszych. W ofercie producenta znajdziemy m.in. nocniczki, wanienki czy artykuły kąpielowe. Jeśli mówimy o kąpieli i łazience, to nie ma lepszego miejsca na sesję produktową niż salon Enano. Ekipie fotografów towarzyszyli najmłodsi modele oraz Ich rodzice.

Skinbetter Science Polska - profesjonalne kosmetyki dla kobiet

Sesja produktowa prezentujące profesjonalne kosmetyki dla kobiet wymaga wyjątkowego miejsca. Doskonale zdawała sobie z tego sprawę marka Skinbetter Science Polska, wybierając nasz salon. Piękne modelki, profesjonalny sprzęt oraz doskonała atmosfera. Tak pokrótce można streścić tę sesję zdjęciową.

Jak widać, w Salonie łazienek Enano mamy doświadczenie w prowadzeniu własnych sesji oraz współpracy z markami zewnętrznymi. Jeśli poszukujecie Państwo wyjątkowego miejsca na sesję swojej marki, to Enano jest doskonałym wyborem. Zapraszamy do współpracy!


TagI


Może Cię również zainteresować

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>