Szkolenia dla wykonawców w Enano

Współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami związanymi z branżą projektową i budowlaną to dla nas bardzo ważny aspekt. W wielu naszych artykułach poruszmy temat szkoleń dla projektantów odbywających się w salonie. Naturalnie nie zapominamy o wykonawcach, dla których też organizujemy szkolenia czy spotkania. Na tego typu wydarzeniach zależy nam, aby przekazać jak największą ilość wiedzy praktycznej i teoretycznej. Staramy się, by szkolenia były różnorodne i dostarczały kompleksową wiedzę aktualnie przydatną wykonawcom. Każdemu takiemu szkoleniu towarzyszy poczęstunek i gadżety. Poniżej kilka szkoleń, które miały miejsce w naszym salonie.

Szkolenie z techniki obróbki i montażu płyt tarasowych 2.0 i 3.0

Szkolenie zostało podzielone na kilka segmentów. W pierwszym z nich wykonawcy zapoznali się z asortymentem marki Stargres, która posiada w ofercie płytki gresowe, tak zwane "grubasy". Płytki o grubości 2 i 3 cm idealnie nadają się do budowy tarasów oraz podjazdów. Kolejny etap szkolenia dotyczył systemów tarasowych od marki Renoplast. Marka ta dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania w swojej dziedzinie. Na ostatnim etapie uczestnicy zapoznali się techniką obróbki i maszynami wykorzystywanymi do cięcia płytek. Szkolenie poprowadziła marka Raimodi. Poniżej krótki film relacjonujący nasze szkolenie.

Szkolenie z cięcia wielkich formatów i fugowania

Obróbka płytek i glazurnictwo to zawsze aktualny temat i godny poszerzenia swojej wiedzy. Tym razem szkolenie teoretyczne związane z asortymentem płytek, poprowadziła marka Paradyż. Zaprezentowano wiele informacji związanych z techniką produkcji płytek i ich parametrami technicznymi. Część praktyczną poprowadziła marka Suga, związana ze sprzętem do obróbki płytek wielkoformatowych. Coraz więcej Klientów decyduje się na wykorzystanie takich płytek w swoich łazienka. W związku z tym przekazana wiedza jest wyjątkowo przydatna. Ostatni etap poprowadziła marka Kerakoll, prezentując swoje produkty oraz szkoląc z technik fugowania. Poniżej prezentujemy krótki filmik pokazujące nasze wydarzenie.

Jesteś wykonawcą? Skontaktuj się z nami!

Współpraca z naszym salonem wiąże się z wieloma benefitami, a jednym z nich są właśnie szkolenia. Jesteśmy otwarci na współpracę, więc jeśli z nami nie współpracujesz i jesteś wykonawcą - odezwij się do nas!


TagI


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>