Systemy kuchenne GROHE Blue i GROHE Red w naszym salonie

Gazowana i zimna woda bezpośrednio z kranu? Gorąca woda na wyciągnięcie ręki? Tak! To wszystko to już nie tylko marzenie to nowa technologia od marki GROHE. Producent ten jako jeden z pierwszych na rynku postanowił urzeczywistnić tę wizję i stworzyć baterię, która poza swoją standardową funkcją wprowadzi do życia Klientów twoją zupełnie nowy poziom wygody. Takie rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale również oszczędność energii (gazu czy prądu do podgrzania wody), czasu, pieniędzy (wydawanych na butelki wody) i czysta ekologia. Dzięki temu rozwiązaniu dbamy o naszą planetę, nie wykorzystując plastikowych butelek z wodą pitną. Baterie występują w dwóch wariantach: GROHE Blue i GROHE Red

GROHE Blue - schłodzona i gazowana woda na wyciągnięcie ręki

Bateria w wariancie Blue to czysta wygoda i satysfakcja. Ten model daje dostęp każdemu posiadaczowi do przefiltrowanej i schłodzonej wody w każdym momencie. Dodatkową funkcją jest możliwość gazowania wody w różnym stopniu. Możemy skorzystać z wody niegazowanej, gazowanej lub lekko gazowanej. Oczywiście bateria posiada też standardową funkcję wody bieżącej. W pakiecie z baterią znajduje się specjalna "stacja" która odpowiada jednocześnie za funkcję filtracji i wzbogacania wody o dwutlenek węgla.

GROHE Red - gorąca woda w każdym momencie

Podobnie jak wariant Blue, GROHE Red daje ciągły dostęp do wody przefiltrowanej oraz bieżącej. Bateria w wersji Red nie ma możliwości gazowania wody, natomiast potrafi ją podgrzać do pożądanej temperatury. Wciskając odpowiedni przycisk, z naszej baterii wypłynie gorąca woda, którą możemy wykorzystać bezpośrednio do zaparzenia herbaty, kawy czy wykorzystać podczas gotowania. Jest to doskonale rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas i wygodę w kuchni. W zestawie z baterią znajduje się stacja filtrująca oraz podgrzewająca wodę. Poniżej krótki filmik prezentujący działanie baterii.

Nie jesteś przekonany? Sprawdź na własnej skórze

W salonie łazienek Enano Blue i Red to już standard. Tym właśnie doświadczeniem chcemy podzielić się z Państwem. Każdy odwiedzający nasz salon może skorzystać z obu wariantów baterii i napić się wyśmienitej wody. Jeśli mają Państwo ochotę zaspokoić swoje pragnienie zimną i gazowaną wodą bezpośrednio z baterii — żaden problem. W chłodniejsze dni zapraszamy na ciepłą herbatę zaparzoną wodą z baterii Red. Z każdymi nowymi technologiami należy się zapoznać i oswoić, dlatego w Enano dajemy Państwu taką możliwość. Po więcej informacji na temat Blue i Red zapraszamy bezpośrednio do salonu łazienek Enano.


TagI


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>