Wyjątkowe schowki od marki MCJ

Nie jest tajemnicą, że planując aranżację swojej wymarzonej łazienki, zwracamy dużą uwagę na zagospodarowanie przestrzeni. Łazienka to z reguły nieduże pomieszczenie, w którym liczy się każdy centymetr. Naprzeciw oczekiwaniom Klientów wychodzi marka MCJ ze swoimi schowkami na szczotkę do toalety oraz papier toaletowy. To ciekawe rozwiązanie pozwoli nie tylko zaoszczędzić cenną przestrzeń, ale również prezentuje się świetnie. Dodatkowo schowki od marki MCJ nadają łazience nowoczesności i wyjątkowości.

Rozwiązanie godne każdej łazienki

Wyjątkowość schowków od marki MCJ polega na możliwości zamontowania ich w praktycznie każdej łazience. Charakterystyka produktu pozwala na montaż bezpośrednio w ścianie łazienki i zabudowanie płytkami. Dzięki temu możemy uzyskać efekt zlicowanej powierzchni, a drzwi schowka są praktycznie niewidoczne. W ofercie producenta znajdują się również schowki z drzwiami nieprzeznaczonymi do zabudowy. Klient ma dostęp do wielu wariantów kolorystycznych, tworzyw oraz faktur. Produkty marki MCJ występują w trzech seriach: Zero, Flat i Bend. Każdy z nich dedykowany jest osobnemu efektowi wizualnemu, który chcemy osiągnąć.

Zero - seria która tworzy jedność ze ścianą.

Flat - seria schowków idealnie przylegających do ściany

Bend - schowki posiadające lekko wystający kołnierz 

W planach producenta jest stworzenie serii Slim, która dedykowana będzie jeszcze mniejszym łazienkom i maksymalnie zaoszczędzi cenną przestrzeń.

Schowki od marki MCj to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie oszczędność przestrzeni. Równie doskonale sprawdzi się jako nowoczesny i "gadżeciarski" element wymarzonej łazienki. Po schowki i inne produkty od marki MCJ zapraszamy do Salonu łazienek Enano.


TagI


Może Cię również zainteresować

Łazienka dla seniora

Łazienka dla seniora
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>