Nic tak nie relaksuje po ciężkim dniu jak kąpiel w wannie, czy długi prysznic. Woda obmywa, neutralizuje zmęczenie i stres, łagodzi ból ciała...aby dodatkowo umilić chwile spędzone w kąpieli warto zmienić osobistą łazienkę w domowe spa. Jest to jak najbardziej możliwe i osiągalne dzięki niewielkim zmianom wizualnym wnętrza oraz kilku dekoracjom.

Jak w prosty sposób zmienić zwykłą łazienkę w domowe spa?

Atmosferę wnętrza odczuwamy wszystkimi zmysłami, dlatego należy zadbać o łazienkę kompleksowo dopieszczając nie tylko aspekty wizualne łazienki, ważną role odgrywa zmysł powonienia, słuch oraz oczywiście dotyk.

1. Odśwież płytki -  zastosuj białe lub jasne, stonowane kolory. Na rynku dostępne są farby do malowania płytek - to najszybszy i najłatwiejszy sposób na zmianę wizualną łazienki.

2. Wyposaż łazienkę w niezbędne akcesoria, wykonane z naturalnych materiałów typu: bawełniane ręczniki w jasnym kolorze, plecione kosze na bieliznę, drewniane lub bambusowe deski na wannę, drewniane stołki pod prysznic, dywanik.

3. Zaopatrz się w naturalne kosmetyki o neutralnych w barwie opakowaniach, do przechowywania kosmetyków możesz również wykorzystać buteleczki i dozowniki, które zakupisz w sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz.

4. Zadbaj o zbudowanie nastroju - do tego idealnie nadadzą się naturalne świece i świeczki dekoracyjne. Zamiast olejków eterycznych zastosuj świeże lub suszone zioła: mięte, rozmaryn, lawendę lub eukaliptus; wrzuć liście do wanny a pęk powieś pod prysznicem.

5. Muzyka w łazience? Jak najbardziej możesz skorzystać z kabiny lub wanny z wbudowanym radiem lub z systemu audio w wannie, która pełni wówczas funkcję rezonatora dźwięku, sterowanie znajduje się w module podłączonym do zasilania, urządzenia są połączone ze sobą przez Bluetooth z laptopem, smartfonem...Możliwa jest również instalacja radia łazienkowego w zabudowie meblowej lub w podwieszanym suficie, zintegrowanego zazwyczaj z oświetleniem, sterowanego za pomocą pilota. Najprostszym rozwiązaniem jest kupno wodoodpornego przenośnego głośnika.

6. Pomyśl nad zmianą oświetlenia, wybierz dekoracyjną lampę wiszącą o naturalnym, łagodnym świetle.

7. Kup dekoracje typu: kwiaty doniczkowe, oryginalna grafika lub obrazy. Jeśli masz problem z wyborem dodatków umów się z naszym dekoratorem - Małgosią, która jest do dyspozycji naszych Klientów w każdą pierwszą środę miesiąca.

Wyjątkowe produkty, które kupisz w Enano

deski nawannowe i produkty z drewna; wieszaki stojące designerskie lampy

Lampa zewnętrzna z głośnikiem BOOMBOX MEDIUM + remote control


TagI

aranżacja, dekoracje, wystrój


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>