Top 5 pomysłów na nowocześnie zaaranżowaną łazienkę

Obecnie łazienkę urządzić można na wiele sposobów. Często tylko wyobraźnia, układ pomieszczenia i jego wielkość oraz zasobność portfela stanowią jedyną barierę. Jak więc zaaranżować nowoczesną łazienkę? Z pewnością nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Dla każdego nowoczesność może oznaczać bowiem coś innego. Z pewnością możemy jednak stwierdzić, że jest to wnętrze, które charakteryzuje się nowatorskim podejściem do designu, funkcjonalności i technologii. Chcesz poznać pomysły na urządzenie modernistycznej i funkcjonalnej łazienki? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Minimalistyczna i elegancka łazienka

Wybierając minimalistyczny design, postaw na jasne kolory i proste linie. Unikaj zbędnych ozdób, a zamiast tego skoncentruj się na jakości materiałów. Meble o gładkich, prostych kształtach i bezuchwytowe fronty sprawią, że łazienka będzie prezentować się nowocześnie i stylowo. Nowoczesne i minimalistyczne wnętrza często są surowe i zimne w odbiorze. Są jednak sposoby, by przestrzeń ocieplić, a także i nadać jej wyjątkowego charakteru. Jednym z nich jest wybór baterii łazienkowym w kolorze złotym. Złoto jest synonimem luksusu, elegancji. Sam kolor natomiast idealnie ociepli wnętrze i sprawi, że będzie wyjątkowe!

W urządzaniu nowoczesnej łazienki ważny jest wybór i zastosowanie nie tylko dobrej jakości materiałów, ale i nowych technologii, dzięki którym korzystanie z niej będzie jeszcze bardziej komfortowe, bezpieczne, a także i oszczędne. Wystarczy bowiem wybrać baterię umywalkową, która wyposażona jest ogranicznik przepływu ciepłej wody, perlator, by podczas codziennego jej użytkowania zmniejszyć zużycie wody, nawet o 30%. Korzystniej jest wybrać produkty, które posiadają technologię umożliwiającą łatwiejsze ich czyszczenie. Są to specjalnego typu powłoki zewnętrzne w kabinach prysznicowych, które mają właściwości hydrofobowe, miski WC bez kołnierza czy specjalne powłoki zewnętrzne armatury.

Bateria umywalkowa Deante ARNIKA GOLD złota

SPRAWDŹ 

Bateria umywalkowa elektroniczna 126 mm zasilacz 230 V, bez regulacji Kludi ZENTA 

SPRAWDŹ 

Miska wisząca bezkołnierzowa Deante ANEMON ZERO

SPRAWDŹ 

Nowoczesna łazienka? Postaw na efektowne oświetlenie!

Łazienka ze względu na czynności, jakie się w niej wykonuje musi być dobrze oświetlona. Nawet w najmniejszym wnętrzu nie wystarczy zamontować jedną sufitową lampę. Niezbędne jest doświetlenie lustra, niekiedy także strefy kąpielowej. Oświetlenie zresztą nie tylko ma wpływ na funkcjonalność pomieszczenia, ale także i na estetykę. Na rynku znajduje się ogromny wybór lamp, kinkietów, punktów świetlnych, które pozwolą zbudować optymalny charakter dostosowany do stylistyki. Poza tym dobrze doświetlone wnętrza wyglądają na większe. Jest to więc szczególnie ważne w przypadku małych i nieustawnych łazienek.

Jakie są jeszcze pomysły na stworzenie ciekawego wizualnie nowoczesnego wnętrza? Z pewnością w takiej łazience powinny znaleźć się naturalne materiały. Łączenie nowoczesności z naturalnością to obecnie bardzo modny trend. Wykorzystaj drewno, kamień czy szkło, aby nadać łazience ciepła i przytulności. Dodanie kilku roślin doniczkowych to doskonały sposób, aby wprowadzić do przestrzeni łazienkowej świeżość i harmonię.

Lampa wisząca stalowa Gie El BIRD I czarna

SPRAWDŹ 

Lampa wisząca Gie El MEDUSE magma

SPRAWDŹ 

Lampa wisząca Gie El AVOCADO biała

SPRAWDŹ 


TagI

nowoczesna łazienka, porady


Może Cię również zainteresować

Toaleta myjąca od marki Excellent. Prezentujemy Państwu Dakotę 2.0

Toaleta myjąca od marki Excellent. Prezentujemy Państwu Dakotę 2.0
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>