Designerska aranżacja łazienki wymaga wyposażenia jej w asortyment atrakcyjny, funkcjonalny i dobry jakościowo. Jak urządzić wnętrze, kiedy obecny rynek oferuje tyle możliwości od wielu producentów? Dobranie elementów łazienkowych od jednego wytwórcy spełniających jednocześnie każdy z wymogów dobrego designu jest jak najbardziej możliwe. Wszechstronność jest bez wątpienia cechą marki Laufen.

Laufen to szwajcarski producent, który od ponad 125 lat łączy oryginalny design z autorską produkcją ceramiki łazienkowej.  

Bogactwo asortymentu Laufen pozwala na kompletne skomponowanie łazienki, która posłuży na lata użytkowania i z pewnością zachwyci oko niejednego estety. Klienci Salonu łazienek ENANO mogą personalnie ocenić nietuzinkowy wygląd i jakość wykonania produktów Laufen. Przygotowaliśmy ekspozycję najatrakcyjniejszych kolekcji i poszczególnych wyrobów różnych serii produktów marki Laufen.

Laufen Sonar – oryginalność w najlepszym stylu

Zapadająca w pamięć jest bez wątpienia kolekcja Sonar. Cechą charakterystyczną linii Sonar jest subtelne ryflowanie. W ekspozycji Laufen Sonar znajduje się: wanna wolnostojąca z półką, złota szafka podumywalkowa z blatem 80 cm oraz umywalka nablatowa, a także misa podwieszana o gładkiej fakturze z wolnoopadającą deską WC.

Wyjątkowa i luksusowa kolekcja Laufen New Classic

Kolejna warta zauważenia kolekcja Laufen udostępniona w Salonie łazienek to New Classic, która na pewno przykuje uwagę Klientów ceniących klasyczny luksus. Szczególnie harmonijnie prezentuje się obła umywalka nablatowa wraz z lustrem, dopełnieniem  są akcesoria: ceramiczna półka na mydło, pojemnik na szczoteczki.

Kartell by Laufen w Salonie łazienek Enano

W Salonie łazienek ENANO obejrzą Państwo także kolekcję Laufen Kartell, a w niej: białą matową szafkę pod umywalkę 58x45 cm z umywalką 60x46 cm, toaletę myjącą podwieszaną Rimless, nieprzeciętny taboret w kolorze szarym dymionym, a także czarną półkę ścienną. Całość aranżacji dopełnia oryginalne lustro w okrągłej złotej ramie.

Lustra Kartell by Laufen dostępne są w trzech metalizowanych kolorach chromowanym, złotym i miedzianym, z ozdobią wnętrze łazienki jak i salonu.

Seria Laufen Palomba – naturalne piękno

Warto wspomnieć również o kolekcji Palomba. Fason tej linii inspirowany jest rzeźbiarską siłą żywiołu natury, którym jest woda. W Salonie łazienek Enano obejrzą Państwo umywalki z tej kolekcji – wolnostojącą oraz nablatową – które zwracają uwagę swym pięknym organicznym kształtem. Na ekspozycji wyróżnia się także wanna wolnostojąca Palomba z wyszukanym profilowanym oparciem. Gładka matowa powierzchnia materiału Sentec, z którego jest wykonana, zapewnia atrakcyjny efekt wizualny i jest przyjemna w dotyku. Dodatkowym atutem jest antypoślizgowość oraz możliwość naprawienia niewielkich uszkodzeń czy rys. 

Laufen PRO – dobry design oraz wysoka jakość w zrównoważonej cenie

Oryginalny design i najwyższa jakość produktów zazwyczaj łączy się z wysoką ceną. Firma Laufen w trosce o kieszeń swoich klientów, stosując produkcję optymalizującą koszty, zaprojektowała specjalną kolekcję asortymentu łazienkowego w korzystnej cenie – serię Pro. Produkty z odnowionej wersji serii Pro – Pro S także znajdują się na ekspozycji Salonu łazienek Enano. Zapraszamy do obejrzenia!


TagI

baterie łazienkowe, ekspozycja, meble łazienkowe, miski WC, partnerzy, umywalki, wanny wolnostojące, współpraca


Może Cię również zainteresować

Łazienkowy świat bajek

Łazienkowy świat bajek
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>