Największy i najciekawszy salon łazienek w Bydgoszczy – Enano.pl

Największy  najciekawszy 

salon łazienek
w Bydgoszczy

Łazienka jeszcze nigdy nie była tak atrakcyjna!

Zobacz, jakie atrakcje czekają na Ciebie w Enano

Zaparz herbatę wodą prosto z baterii

Poznaj Grohe RED - system, który umożliwia uzyskanie wrzącej wody prosto z baterii kuchennej. Przyjdź do naszej ekspozycji i pozwól sobie na chwilę relaksu przy filiżance gorącej herbaty, przygotowanej bezpośrednio z baterii w naszej magicznej Strefie Grohe. Zanurz się w wyjątkowym smaku i zapachach. Zapraszamy na wyjątkową herbatę do Enano!

Napij się filtrowanej i gazowanej wody prosto z baterii

Teraz możesz osobiście doświadczyć systemu Grohe BLUE HOME i zaspokoić swoje pragnienie ulubionym rodzajem wody. BLUE HOME to wyjątkowe rozwiązanie z chłodzącą jednostką, filtrującą wodę i butlą CO2. Dzięki innowacyjnemu uchwytowi z ledowym pierścieniem, możesz cieszyć się wodą gazowaną, lekko gazowaną lub niegazowaną. Zapraszamy do Enano na prawdziwie orzeźwiające doznanie!

Zobacz wannę "unoszącą się" nad podłogą

Odkryj niezwykłą wannę wolnostojącą, która wydaje się unosić w powietrzu, dzięki subtelnie wkomponowanemu delikatnemu oświetleniu. Jej imponująca forma prezentuje się doskonale, nowoczesny i niezwykle elegancki kształt zapewnia maksymalny komfort podczas codziennych kąpieli. Wybierz barwę światła zgodnie z własnym nastrojem i zobacz jak może zmienić się wnętrze Twojej łazienki.

Wejdź do wanny przez drzwi

Zapraszamy do odkrycia wanny prostokątnej z drzwiami - szczelne boczne drzwiczki sprawiają, że korzystanie z wanny prostokątnej staje się łatwe nawet dla osób starszych i niepełnosprawnych. Dzięki nim, samodzielnie i bez trudu możesz cieszyć się kąpielami, dbając jednocześnie o swoje bezpieczeństwo.

Skorzystaj z inteligentnej toalety

Odkryj niezrównany komfort i nowoczesną higienę dzięki toalecie myjącej, dostępnej dla naszych Klientów. Doświadcz najwyższej jakości i innowacyjnych funkcji, które sprawią, że codzienne korzystanie z toalety stanie się luksusowym doznaniem. Odwiedź salon łazienek Enano już dziś i przekonaj się sam, jak rewolucyjna może być Twoja łazienka.

Wypróbuj moc kolorów w wannie z chromoterapią

Przekonaj się, jak działa chromoterapia! Odwiedź nasz salon łazienek i odkryj niezwykłą wannę, który pozwoli Ci doświadczyć magii kolorów. Zmieniaj kolory i moc świateł, poczuj, jak wpływają one na Twoje samopoczucie. Wyobraź sobie, jak wyjątkową atmosferę może stworzyć w Twojej łazience.

Znajdź wszystkie ukryte schowki

Odkryj tajemnice naszej ekspozycji! Poszukaj ukrytych schowków, dzięki którym akcesoria toaletowe są subtelnie schowane. Sprawią one, że Twoja łazienka stanie się nie tylko elegancka, ale również funkcjonalna i ponadczasowa.

Dotknij piękna natury

Nasze drewniane wanny i umywalki przyciągają uwagę swoją naturalną urodą i ciepłem, które wprowadzą do Twojej łazienki wyjątkowy klimat. Umywalki z marmuru i granitu emanują elegancją i trwałością, podkreślając naturalne piękno tych kamieni. Natura w łazience stworzy w Twojej łazience atmosferę przytulności i harmonii.

Podziwiaj dzieła sztuki

Niezwykłe, unikatowe umywalki, lampy i inne ręcznie produkowane przedmioty są prawdziwymi dziełami sztuki. W Enano wejdziesz w świat piękna i wyjątkowości, podziwiając te niepowtarzalne arcydzieła. Połącz odkrywanie funkcjonalnego wyposażenia łazienki z artystycznym doświadczeniem.

Dodatkowo:

Pyszna Kawa

Dla dobrej energii i świadomych decyzji

NIEZWYKŁA wANNA-SOFA

Dla doskonałego relaksu i inspirujących pomysłów

XBOX w STREFIE CHILLOUT

Dla komfortowych zakupów z całą rodziną

OPINIE

Klienci o naszym salonie

Remont on-line z Enano

Remont robiłam zdalnie. Enano zrobiło mi wycenę całego wyposażenia łazienki, płytki, armatura, kabina, sanitariat, od A do Z. Wycena i zamówienie na maila, za duże zamówienie zastosowano miłe rabaty. Pani Ewelina z obsługi klienta fantastyczna, responsywna i szybko reagująca. Bardzo polecam remont z Enano.

Anna

Bardzo serdecznie dziękuje

Bardzo serdecznie dziękuje za merytoryczna i niezwykle uprzejma pomoc oraz doradztwo techniczne jakim zostałem objęty dokonując zakupy w Waszym salonie. Szczególne podziękowania pragnę złożyć na ręce Pani Kamili za jej profesjonalizm i wiedzę oraz uprzejmość i zaangażowanie . Tacy pracownicy są bezcenni i można na nich w 100% polegać . Jeszcze raz bardzo dziękuje !!

Tomasz Klient

90 gotowych łazienek - zobacz wszystkie!

Sprzedaż ratalna w naszym Salonie
Iga Baumgart-Witan urządza dom z Salonem łazienek ENANO

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Szajnochy 4
Bydgoszcz

poniedziałek-piątek 9:00-18:00
sobota 9:00-15:00

salon@enano.pl

509 700 455

>