Współpraca

Zdolność tworzenia  profesjonalnych, biznesowych więzi i współdziałania z innymi, a także umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów to główne założenia salonu łazienek ENANO w zakresie współpracy.

Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi markami

Nierzadko Klienci posiadają własną wizję wymarzonej łazienki, zaplanowaną nawet w najdrobniejszy detal. Z myślą o każdej Państwa aranżacji dbamy o to, aby w swojej ofercie posiadać urozmaicony asortyment najbardziej znanych i cenionych marek – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Dostarczamy zatem produkty cenionych polskich marek, ale również produkty takie jak: włoską ceramikę oraz armaturę – tak bardzo docenianą przez znawców branży – a także armaturę hiszpańską i niemiecką.

Dodatkowo – gwarantujemy, że jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanego produktu od danego producenta – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby go pozyskać i tym samym urzeczywistnić Państwa marzenie o idealnej łazience.

Współpracujemy z projektantami i wykonawcami

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że proces zakupowy Klientów nierzadko wspomagany jest przez profesjonalnego projektanta, czy wybranego już wykonawcę. Chętnie podejmujemy ścisłą współpracę z lokalnymi projektantami wnętrz i zleceniodawcami. Naszym partnerom oferujemy indywidualne, atrakcyjne warunki kooperacji.

Jesteś projektantem?

Chętnie podejmiemy z Tobą współpracę!

Zostaw kontakt do siebie:

Współpracujemy z pozostałymi obszarami lokalnej gospodarki

Jako rodzinna, mająca siedzibę w Bydgoszczy firma ogromną rolę przykładamy do współpracy z przedstawicielami lokalnej gospodarki. Jest to rozwiązanie, które korzystnie wpływa nie tylko na podniesienie jakości oferowanych przez firmy usług, ale również przyczynia się do rozwoju naszego regionu.

>