COLORKER

Zabâ

Płytki o wzorze ekskluzywnego drewna – prosto z Hiszpanii.

Kolekcja Colorker Zaba to naturalność i ciepło. Ekskluzywna estetyka drewna z subtelną strukturą. Nowoczesny i uniwersalny wzór, idealny zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz dzięki antypoślizgowej powierzchni. Pozwala stworzyć ciągłość między przestrzenią domu i jego otoczeniem. 

Płytki na podłogę

Płytki na ścianę

Matowe

Mrozoodporne

Colorker Zabâ Rovere

  • podłogowo-ścienne
  • 23 x 120 cm
  • matowe
  • antypoślizgowość: R10
  • mrozoodporne

Colorker Zabâ Natural

  • podłogowo-ścienne
  • 23 x 120 cm
  • matowe
  • antypoślizgowość: R10
  • mrozoodporne

Kompleksowe usługi w Salonie łazienek Enano

Kupując płytki w Salonie łazienek Enano zyskujesz możliwość skorzystania z kompleksowych usług dla Twojej łazienki.

Projekt łazienki gratis

Nie masz pomysłu jak zaaranżować Twoją łazienkę z płytkami drewnopodobnymi? Pomoże ci w tym nasz projektant, a jeśli zdecydujesz się na zakup łazienki w naszym salonie – usługa będzie bezpłatna. 

Indywidualna wycena

Jakość to podstawa. O cenach możemy porozmawiać. Dopasujemy się do Twoich potrzeb wyceniając ofertę indywidualnie.

Magazynowanie zamówienia

Nie czekaj z decyzją o zakupie do czasu remontu. Kup już teraz w promocyjnej cenie i skorzystaj z naszej powierzchni magazynowej.

Bezpieczny transport

Twoje płytki Colorker możemy przywieźć naszym samochodem. Daje to Tobie gwarancję bezpieczeństwa, że płytki dotrą do Ciebie w nienaruszonym stanie.

Który kolor wybierasz?

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie firma Enano sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Karola Szajnochy 4, NIP: 554-300-66-53, Regon 523293342, KRS: 0000990194, e-mail: biuro@enano.pl

Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu przetworzenia zapytania. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania salonu. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne.

Umów się z projektantem

Leszek Nojman.

Profesjonalne podejście do projektowania.

Przyjdź do naszego salonu – nasi doradcy czekają na Ciebie

Magdalena

Borowska

Mariola

Podraza

Joanna
Marciniak

Ewelina
Jasińska

Kamila

Kłosińska

Maja
Gołata

>