RAK Ceramics

Produkty promocyjne 2023/2024

Sprawdź najnowszą promocję na ceramikę i meble marki RAK Ceramics. Promocja obowiązuje do 30.01.2024

RAK Ceramics

Przedstawiamy Państwu bestsellerową ceramikę naszego Salonu łazienkowego. RAK Ceramics – jedna z największych marek ceramicznych na świecie – to produkty najwyższej jakości i design będący idealnym dopełnieniem nowoczesnej łazienki. 

PETIT

Wśród najczęściej wybieranych produktów wyróżnia się kolekcja dedykowana strefie umywalkowej RAK Ceramics PETIT. Kompaktowe wymiary szafki z umywalką i minimalistyczny design stanowią połączenie idealne dla niewielkich przestrzeni. To ergonomia o luksusowym wyglądzie.

Umywalki wolnostojące

Popularnością cieszą się także smukłe umywalki wolnostojące RAK Ceramics PETIT. Prosty, ale wyszukany design przyciąga wzrok, a niewielkie wymiary pasują do każdej przestrzeni. Głęboka misa to duża funkcjonalność.

FEELING

Umywalki i toalety z kolekcji RAK FEELING w kolorach naturalnego beżu, szarości, czerni i bieli doskonale wpisują się we współczesne trendy. Cienkościenna ceramika i matowe wykończenie umożliwiają stworzenie przyjemnego, nastrojowego wnętrza.

Umywalki VARIANT

Umywalki RAK Ceramics to szeroki wachlarz kształtu i sposobów montażu. Cienkie ścianki nadają im lekkości, a klasyczne wymiary i design umożliwiają dopasowanie do wnętrz urządzonych w różnych stylach.

Kolekcja CLOUD

Dla tych, którzy cenią sobie niestandardowe rozwiązania prezentujemy kolekcję RAK Ceramics CLOUD, autorstwa włoskiego projektanta Giuseppe Maurizio Scutellà. Ceramika i wanny o miękkich, owalnych liniach pozwalają osiągnąć oryginalny, intrygujący charakter wnętrza.

Kompleksowe usługi w Salonie łazienek Enano

Kupując produkty RAK Ceramics w Salonie łazienek Enano zyskujesz możliwość skorzystania z kompleksowych usług dla Twojej łazienki.

Projekt łazienki gratis

Nie masz pomysłu jak zaaranżować Twoją łazienkę z produktami RAK Ceramics? Pomoże ci w tym nasz projektant, a jeśli zdecydujesz się na zakup łazienki w naszym salonie – usługa będzie bezpłatna. 

Indywidualna wycena

Jakość to podstawa. O cenach możemy porozmawiać. Dopasujemy się do Twoich potrzeb wyceniając ofertę indywidualnie.

Magazynowanie zamówienia

Nie czekaj z decyzją o zakupie do czasu remontu. Kup już teraz w promocyjnej cenie i skorzystaj z naszej powierzchni magazynowej.

Bezpieczny transport

Twoją ceramikę RAK możemy przywieźć naszym samochodem. Daje to gwarancję bezpieczeństwa, że wszystko znajdzie się w Twojej łazience w nienaruszonym stanie.

Zainteresowany? Wykorzystaj poniższe możliwości:

Zostaw kontakt do siebie – odezwiemy się tak szybko jak to możliwe:

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie firma Enano sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Karola Szajnochy 4, NIP: 554-300-66-53, Regon 523293342, KRS: 0000990194, e-mail: biuro@enano.pl

Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu przetworzenia zapytania. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania salonu. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne.

Umów się z projektantem

Leszek Nojman.

Profesjonalne podejście do projektowania.

Przyjdź do naszego salonu – nasi doradcy czekają na Ciebie

Magdalena

Borowska

Joanna
Marciniak

Ewelina
Jasińska

Kamila

Kłosińska

Maja
Gołata

Małgorzata Struska

>