Częsty dylemat podczas projektowania łazienki to wybór między prysznicem a wanną.

Osoby dysponujące małą powierzchnią łazienkową z pewnością zdecydują się na prysznic, ponadto taka forma codziennej higieny pozwala na mniejsze zużycie wody. Korzystanie z prysznica jest bardziej ekonomiczne i ekologiczne niż użytkowanie wanny.

Osoby, które podjęły decyzję o zamontowaniu prysznica, znajdą satysfakcjonujące rozwiązania dla swojej łazienki w Salonie Łazienek ENANO. Salon podjął współpracę z uznanym producentem kabin prysznicowych – polską firmą Radaway.

Radaway w swojej ofercie posiada kabiny prysznicowe, kabiny walk-in, drzwi wnękowe, a także parawany nawannowe, brodziki prysznicowe oraz brodziki podpłytkowe.

Produkty marki Radaway cechują się niewątpliwą funkcjonalnością, różnorodnością wymiarów, szeroką ofertą typów kabin i atrakcyjną estetyką. Radaway oferuje profile w modelach frame i factory dostępne ze szkłem przejrzystym, satynowym, brązowym, grafitowym, Mirror i UltraClear®, w kolorach: złotym, czarny, białym, chromowym. Radaway realizuje również zamówienia na indywidualne, niestandardowe kabiny oraz oferuje możliwość wykonania graweru lub nadruku na szkle.

Ekspozycja kabin prysznicowych Radaway w Salonie łazienek Enano

Klienci Salonu łazienek Enano mogą obejrzeć różnorodne aranżacje produktów marki Radaway.

W ekspozycjach znajduje się m.in. awangardowa, składająca się wyłącznie ze szkła i czarnej ramy kabina walk-in MODO XL. Jej wysokość może sięgać 3 m, a profil montowany do sufitu stwarza niespotykane wcześniej możliwości aranżacyjne. Grubość szkła w Kabinie MODO XL wynosi 10 mm, co zwiększa jej stabilność. Ten model kabin można instalować z brodzikiem lub jak w ekspozycji – bezpośrednio do podłogi. Przestronne kabiny typu walk-in sprawdzą się idealnie podczas użytkowania przez osoby starsze i niepełnosprawne.

Dla naszych Klientów zadbaliśmy o kompletną prezentację kabin Radaway, dlatego można u nas zobaczyć kabiny złote, białe, czarne i chromowane w wersji klasycznej oraz chrome+. Na uwagę zasługuje szczególnie biała kabina ESSENZA PRO WHITE KDJ w aranżacji z płytkami imitującymi czarny marmur przełamany białymi i złotymi żyłami. Wzrok przykuwa także złota kabina Radaway wyeksponowana na tle płytek w kolorze butelkowej zieleni. Z kolei kabiny chromowane i czarne – tak popularne w ostatnich czasach – zobaczyć można u nas w kilku różnych wersjach.

Radaway wyróżnia się na tle innych marek oferując dostosowanie kabin do indywidualnych preferencji. W jednej z łazienek Salonu Enano wykonano, na przykład, oryginalną kabinę IDEA KDJ z lustrem. Dzięki Radaway mamy także możliwość
zainstalowania uchwytu na szybie, co jest minimalistycznym i wygodnym rozwiązaniem. Wieszak w kolorze chromu można zobaczyć na szkle drzwi kabiny prysznicowej serii ARTA.

Bardzo atrakcyjnie prezentuje się także kabina z nadrukiem na szkle lub z grawerem, co także mogą osobiście ocenić goście naszego Salonu.


TagI

brodziki prysznicowe, grawer na szkle, kabiny prysznicowe, nadruk na szkle, partnerzy, współpraca


Może Cię również zainteresować

Inspirujące lustra Giera Design

Inspirujące lustra Giera Design
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>