RAK Ceramics

Produkty promocyjne 2023

Sprawdź najnowszą promocję na ceramikę i meble marki RAK Ceramics. Promocja obowiązuje do 30.04.2023

RAK Ceramics

Przedstawiamy Państwu bestsellerową ceramikę naszego Salonu łazienkowego. RAK Ceramics – jedna z największych marek ceramicznych na świecie – to produkty najwyższej jakości i design będący idealnym dopełnieniem nowoczesnej łazienki. 

PETIT

Wśród najczęściej wybieranych produktów wyróżnia się kolekcja dedykowana strefie umywalkowej RAK Ceramics PETIT. Kompaktowe wymiary szafki z umywalką i minimalistyczny design stanowią połączenie idealne dla niewielkich przestrzeni. To ergonomia o luksusowym wyglądzie.

Umywalki wolnostojące

Popularnością cieszą się także smukłe umywalki wolnostojące RAK Ceramics PETIT. Prosty, ale wyszukany design przyciąga wzrok, a niewielkie wymiary pasują do każdej przestrzeni. Głęboka misa to duża funkcjonalność.

FEELING

Umywalki i toalety z kolekcji RAK FEELING w kolorach naturalnego beżu, szarości, czerni i bieli doskonale wpisują się we współczesne trendy. Cienkościenna ceramika i matowe wykończenie umożliwiają stworzenie przyjemnego, nastrojowego wnętrza.

Umywalki VARIANT

Umywalki RAK Ceramics to szeroki wachlarz kształtu i sposobów montażu. Cienkie ścianki nadają im lekkości, a klasyczne wymiary i design umożliwiają dopasowanie do wnętrz urządzonych w różnych stylach.

Kolekcja CLOUD

Dla tych, którzy cenią sobie niestandardowe rozwiązania prezentujemy kolekcję RAK Ceramics CLOUD, autorstwa włoskiego projektanta Giuseppe Maurizio Scutellà. Ceramika i wanny o miękkich, owalnych liniach pozwalają osiągnąć oryginalny, intrygujący charakter wnętrza.

ZAINTERESOWANY?

Zapraszamy do naszego salonu!

Umów się z projektantem

Leszek Nojman.

Profesjonalne podejście do projektowania.

512 212 886

690 302 230

salon@enano.pl

ul. Szajnochy 4, Bydgoszcz

>