Stwórz swoją wymarzoną łazienkę
z Salonem łazienek Enano

Potrzebujesz nowej łazienki?
Skontaktuj się z nami...
...a my zajmiemy się resztą :)

Leszek Nojman. Profesjonalne podejście do projektowania.

Projektowanie wnętrz to jego największa pasja. Znakomite wyczucie koloru, znajomość nowoczesnych rozwiązań i wiedza techniczna od 12 lat pozwalają mu sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Specjalista w swoim fachu – dba o rozwój poprzez regularny udział w szkoleniach i targach branżowych. Skorzystaj z jego umiejętności i zyskaj wyjątkowe wnętrze.

Jak wygląda projektowanie łazienki on-line?

Wydaje się niemożliwe? Mamy w tym doświadczenie!
Projekt łazienki, dobór wyposażenia, organizowanie transportu to sprawy, na których znamy się najlepiej i to już od ponad 8 lat.

1

Przesyłasz nam rzut swojej łazienki i potrzebne wymiary wraz z oznaczeniem obecnego usytuowania podłączeń wodno-kanalizacyjnych. Razem z projektantem omawiacie potrzeby i preferencje.

2

Po opłaceniu 500 zł zadatku na poczet pracy projektanta - po 3-4 dniach roboczych - otrzymujesz pierwszą wizualizację. Wraz z projektantem omawiacie poprawki i dobieracie wyposażenie.

3

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji nasz handlowiec przesyła wycenę. W przypadku zakupów w Salonie łazienek Enano - finalna kwota zostaje pomniejszona o wpłacony wcześniej zadatek.

4

Organizujemy przesyłkę kurierską bezpośrednio pod wskazany adres. W razie problemów z przesyłką - pomagamy. W razie obaw - proponujemy własny transport przez naszego pracownika. 

Więcej szczegółów poznasz tutaj: instrukcja sprzedaży on-line i wizualizacji on-line

Dostarczamy w całej Polsce

Organizujemy transport zamówienia w całej Polsce - przy pomocy firm przewozowych, a także własnym transportem.

Magazynujemy zamówienie

Oferujemy przestrzeń magazynową, aby kompletowanie całego wyposażenia łazienki nie było przeszkodą w pracach remontowo-budowlanych. 

Wyceniamy indywidualnie

Przygotowujemy indywidualna wycenę zamówienia, abyś miał pewność, że kupujesz w konkurencyjnych cenach.

Projekt łazienki
gratis

Projekt Twojej łazienki otrzymujesz w koszcie wyposażenia i płytek - całkowicie za darmo.

Salon łazienek Enano.

Największy w Bydgoszczy. Prawdopodobnie najlepszy.

Salon Enano to miejsce, które wyróżnia się na łazienkowej mapie Polski. Design, najnowsze trendy, najlepsza jakość i profesjonalizm to wartości, które inspirują nas do pracy.

Zobacz jak gościliśmy światowej sławy projektantkę Gosię Baczyńską, której dorobek zajmuje znaczną część naszej ekspozycji.

Łazienki dla najbardziej wymagających

Zobacz jak powstawała łazienka mistrzyni olimpijskiej, p. Igi Baumgart-Witan.

Zrób pierwszy krok do swojej nowej łazienki!

Zostaw kontakt do siebie:

>