Czego
potrzebujesz,
aby rozpocząć

projektowanie
online?

1

Rzut łazienki od dewelopera bądź naszkicowanie odręcznie swojego pomieszczenia. Niezbędne dane to:

  • wysokość pomieszczenia
  • długości ścian
  • obecne usytuowanie podłączeń wodno-kanalizacyjnych
  • rozrysowana ściana z otworem okiennym i drzwiowym

Powyższe informacje wysłać należy na adres e-mail: projekty@enano.pl dodając swoje dane kontaktowe, w tym numer telefonu.

2

Wiadomość będzie odebrana przez naszego projektanta, który oddzwoni do Państwa celem omówienia szczegółów. Poprosi o podesłanie zdjęć z inspiracjami, poglądowymi aranżacjami, aby obrany kierunek jego pracy był zgodny z Państwa oczekiwaniami i wyobrażeniami.

W przypadku skomplikowanych wnętrz lub łazienek ze skosami, poprosimy o podesłanie kilku zdjęć łazienki. Prosimy o jak najbardziej szczegółowe sprecyzowanie swoich oczekiwań – ułatwi nam to znacznie pracę.

3

Jak wybrać zdalnie materiał do łazienki? Można skorzystać z bazy płytkowej znajdującej się w internecie na stronach producentów, tj.: Tubądzin, Opoczno, Paradyż, Stargres, Cerrad, Nowa Gala i każdej innej – posiadamy bazy Cad Decor każdej wskazanej płytki i dostęp do większości materiałów występujących w ofercie internetowej. Z doświadczenia wiemy, że duża część klientów dokładnie wie, jakie chce płytki. W takim przypadku prosimy o ich zdjęcia czy nazwy.

4

Przed przystąpieniem do wykonania usługi pobieramy przelewem zadatek 500 zł brutto na poczet pracy projektanta.

Zadatek jest rozliczany w momencie płatności za płytki i wyposażenie ujęte w wycenie. Dokładniejsze informacje na ten temat mogą Państwo przeczytać w Regulaminie świadczenia usług wykonania wizualizacji.

5

Po 3-4 dniach roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty otrzymujecie Państwo pierwszą, wstępną wersję Waszego wnętrza. Telefonicznie lub mailowo z projektantem nanosicie poprawki i szczegółowo wybieracie wyposażenie, aby w kolejnym kroku handlowiec mógł przygotować Państwu ofertę cenową. Propozycję armatury i wyposażenia podeśle nasz handlowiec na maila wraz z cenami. Wycena kompleksowa przesyłana jest dla Klienta po zaakceptowaniu ostatecznej wersji wizualizacji.

Wartość Państwa zakupów zostanie pomniejszona o 500 zł, które zostały wpłacone jako zadatek.

6

Po akceptacji oferty poprosimy o przelew na konto Salonu Enano. Zorganizujemy transport kurierem bezpośrednio z fabryki lub od dystrybutora pod wskazany adres. Prosimy sprawdzić dokładnie przesłany towar – w przypadku stłuczek, uszkodzeń, kurier wraca do Państwa i spisuje protokół, który odsyłają nam Państwo e-mailem, a my organizujemy w fabryce dostawę pełnowartościowego towaru. Innym rozwiązaniem jest zamówienie naszego firmowego transportu – w tym wypadku macie Państwo gwarancję bezpiecznej dostawy.

7

Faktura zakupu przesyłana jest na wskazany adres mailowy.

Pozdrawiamy,
Zespół Salonu łazienek Enano w Bydgoszczy

>