Dlaczego my?

Misja, wizja i wartości

MISJA

Nadrzędną misją firmy Enano jest spełnianie marzeń o wyjątkowej łazience. Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom współczesnego rynku, a przede wszystkim potrzebom naszych Klientów. Stale uzupełniamy nasz asortyment w celu zapewnienia wszystkich produktów niezbędnych do stworzenia nowoczesnej i wyjątkowej łazienki.

WIZJA

Naszą wizją na najbliższy czas jest stworzenie przyjaznego miejsca spotkań projektantów i wykonawców z naszymi Klientami. Widzimy Enano jako inspirujące, chętnie odwiedzane miejsce wymiany doświadczeń.

WARTOŚCI którymi się kierujemy

E entuzjazm – to właśnie on pomaga nam w pracy i rozwiązywaniu trudności Klientów z zakresie wyposażenia łazienki.

N niezawodność – możesz na nas liczyć. Chętnie doradzimy, pomożemy dobrać odpowiednie artykuły do łazienki oraz dowieziemy je bezpiecznie wprost do Twojego domu.

Aambicja – jesteśmy niezwykle ambitnym zespołem młodych ludzi – chcemy się rozwijać i oferować naszym Klientom tylko najlepsze produkty.

Nnowoczesność – innowacyjne podejście do rozwoju, szukanie nowych możliwości i zgodnych z najnowszymi trendami produktów.

Ootwartość – to nasza cecha, pomagająca w zrozumieniu marzeń i potrzeb Klientów. Właśnie dzięki niej tak dobrze się rozumiemy.