Gwarancja bezpiecznego transportu

Wiemy jak istotne w realizacji finalnego zamówienia okazuje się to, żeby towar zamówiony przez naszego Klienta dojechał do niego w 100% zgodny z jego oczekiwaniami – bezpiecznie zapakowany w transporcie, pozbawiony chociażby najdrobniejszej rysy, która może zdarzyć się w transporcie popularną firmą kurierską.

Produkty oferowane w naszym salonie to często towary, które wymagają szczególnego traktowania, zwłaszcza podczas transportu.  Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby pozbawić Państwa problemów i stresu związanego z transportem realizowanego zamówienia – w Salonie Łazienek ENANO mogą Państwo skorzystać z opcji naszego firmowego transportu.

Bezpiecznie, terminowo  i przede wszystkim z gwarancją przekazania idealnego towaru  dowieziemy do Ciebie zamówienie na terenie Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego.

Bez względu na to, czy w zamówieniu znajdą się płytki ceramiczne, ceramika łazienkowa, wanna, kabina czy inne elementy wyposażenia łazienki – dajemy pełną gwarancję na bezpieczny dowóz pod wskazany przez Ciebie adres.

Nie pozwól, żeby żadna przypadkowa rysa zepsuła Twoją wizję wymarzonej łazienki – zaufaj profesjonalistom!

O firmowy dowóz zamówienia – pytaj w salonie ENANO!

>