Certyfikaty i wyróżnienia

Wiemy, jak istotne w kontaktach z Klientem okazuje się zaufanie. Dlatego też każdego dnia staramy się podnosić stawianą sobie poprzeczkę – codziennie dokładamy starań, aby każdy z Państwa, który odwiedzi nasz salon, otoczony był niezwykłą troską, bezpieczeństwem i otrzymał w pełni profesjonalną obsługę. Niezwykle ważne jest dla nas, żebyś każdy z Państwa miał 100% poczucia zadowolenia z dokonanych u nas zakupów. To Państwo właśnie motywują nas, by wciąż stawać się jeszcze lepszym salonem.

Gazele Biznesu 2022

Kolejny raz Salon łazienek Enano znalazł się w rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm Gazele Biznesu. Była to 23. edycja wydarzenia.

Gazele Biznesu 2021

W 2021 roku Salon łazienek Enano znalazł się w 22. rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm Gazele Biznesu.


Certyfikat Grupy Końskie

Od lipca 2021 roku Salon łazienek Enano ma zaszczyt być certyfikowanym sprzedawcą produktów Grupy Końskie, do której należą płytki Stargres, Ceramica Bianca i Ceramika Końskie. 

Salon roku 2020

Nasz salon wygrał prestiżowy konkurs na Salon Roku 2020. Jest to dla nas nobilitacja i wyjątkowe wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli nas swoimi głosami!

Gazele Biznesu 2020

W 2020 roku jeszcze raz cieszyliśmy się z naszego miejsca na liście najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Gazele Biznesu 2019

Po roku przerwy nasza firma znalazła się w jubileuszowym rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm Gazele Biznesu.

Gazele Biznesu 2017

Kolejny rok i kolejna nagroda w rankingu Gazele Biznesu – nie zatrzymujemy się w rozwoju!e-Gazele Biznesu 2016

W roku 2016 trzeci raz z rzędu trafiła w nasze ręce statuetka e- Gazeli Biznesu 2016. Nieustannie dbamy o ciągły rozwój naszej firmy, wynikiem czego już po raz trzeci nasza firma została uznana za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w naszym województwie.

Salon łazienek Enano w Bydgoszczy otrzymał nagrodę Gazela Biznasu 2016

Certyfikat Roca Platinum

Szanujemy długotrwałe, dobre relacje z naszymi partnerami biznesowymi – wiemy, że to procentuje. Od roku 2015 jesteśmy Platynowym Partnerem marki Roca. To właśnie to wyróżnienie gwarantuje przynależność naszego salonu do międzynarodowego klubu Roca, a dla Państwa fakt ten w łatwy sposób przedłuża gwarancję na produkty marki Roca zakupione w naszym salonie. O szczegółach można przeczytać tutaj.

e-Gazele Biznesu 2015

W 2015 roku firma ENANO została po raz kolejny doceniona za niesłabnący dynamizm rozwoju w kategorii małych i średnich polskich firm – do naszych rąk trafiła kolejna statuetka e-Gazela Biznesu.

e-Gazele Biznesu 2014

W opublikowanym w 2014 rankingu Pulsu Biznesu firma ENANO została uznana za jedną z najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm otrzymując statuetkę e-Gazeli Biznesu. W tym prestiżowym rankingu firma ENANO została uznana za jedną z najlepszych firm w województwie kujawsko-pomorskim.

Autoryzowany partner Paradyż

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem Handlowym marki Paradyż – to właśnie ten tytuł zapewnia 100% gwarancję z zakupów płytek ceramicznych w naszym salonie. Nieustannie odświeżana ekspozycja płytek, a także regularnie częste  ich dostawy są tym, co wyróżnia nas na tle innych salonów w naszym mieście.

>