Ekspozycja Salonu łazienek Enano

Odwiedzając Salon łazienek Enano mają Państwo możliwość czerpania inspiracji projektowych z 90 oryginalnych i pieczołowicie skomponowanych aranżacji łazienkowych.

Dbamy o kompleksowość i wysoki standard naszych ekspozycji, które regularnie uzupełniamy o nowości pojawiające się na rynku. W naszym Salonie zobaczycie Państwo projekty światowej sławy designerów, najbardziej pożądane produkty rodzimych producentów, a także niepowtarzalne wyroby lokalnych twórców (np. ręcznie wykonane i unikatowe umywalki).

Każda z ekspozycji stanowi odrębną, niepowtarzalną przestrzeń wyposażoną i udekorowaną dodatkami zgodnie z trendami w urządzaniu łazienek, m.in. autorsko dobrane elementy zielone: rośliny i liście, kamienie, ramki i ozdoby.

Ponadto na blisko 1400 m2 powierzchni znajdziecie Państwo bogatą ofertę wzorników płytek od wiodących polskich producentów tj. Cerrad, Paradyż, Stargres, Tubądzin, a także szeroki wybór płytek importowanych, m.in. hiszpańskich i włoskich. Wyznaczyliśmy specjalne obszary dedykowane przykładom kolekcji topowych producentów branży wyposażenia łazienek, są strefy marek: Besco, Deante, Elita, Exellent, Grohe, Laufen, Roca.

W Salonie Enano mogą Państwo także dobrać wzór zmywalnych tapet winylowych, które sprawdzą się wyśmienicie w łazience, ale także w innych pomieszczeniach – w kuchni, pokoju dziecięcym, sypialni, przedpokoju czy salonie. Do naszej oferty dodaliśmy również wodoodporne lamele, które są obecnie popularnym trendem.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest możliwość spokojnego obejrzenia produktu przed jego zakupem – dokonanie wyboru wymaga odetchnięcia i chwili do namysłu. Z myślą o komforcie naszych Klientów przygotowaliśmy miejsca do odpoczynku. Dwie strefy chillout to kameralne obszary wyposażone w wygodne fotele i kanapę, gdzie możecie Państwo spokojnie napić się kawy z ekspresu lub ugasić pragnienie ulubionym rodzajem wody z innowacyjnej baterii Grohe, testując tym samym system filtrujący wodę Blue Home. Ze stref chillout chętnie korzystają również projektanci omawiając ze swoimi Klientami szczegóły projektu.

Podsumowując walory ekspozycji Salonu łazienek Enano, warto podkreślić, iż bogata oferta produktowa, którą możemy się poszczycić, zaoszczędza Państwa czas i pieniądze, ponieważ to czego szukacie znajdziecie w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy

do odwiedzenia naszego Salonu.

ul. Szajnochy 4

Bydgoszcz

Zachęcamy do umówienia się
z naszym projektantem.

Aranżacje łazienek

Zobacz niektóre z aranżacji dostępnych w Salonie łazienek Enano

Łazienka w stylu retro według Roca
Imitacja cegły w aranżacji łazienki
>