Poszukajmy wspólnie inspiracji i dobrych rozwiązań na Twoje wnętrze. Zapraszam serdecznie!

dekorator / scenograf

Twoje wnętrze
potrzebuje kropki nad "i"?

Zapraszamy do inspirującej rozmowy z dekoratorem! Odpowiedni dobór lamp, luster, dodatków i dekoracji doda Twojej przestrzeni charakteru, którego oczekujesz. Przeczytaj regulamin i umów się przy pomocy formularza poniżej.

Jeśli potrzebujesz projektu łazienki – zapraszamy do umówienia się na spotkanie z projektantem tutaj: projekt łazienki gratis.

Koszt usługi to 300 zł, jednak jeśli zdecydujesz się na zakup oświetlenia, luster lub dodatków w naszym salonie za min. 2000 zł – wartość Twoich zakupów zostanie pomniejszona o tę kwotę. (takiego zamówienia na nie można łączyć z zamówieniami w ramach usługi "projekt łazienki gratis").

Imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość do dekoratora
0 of 350

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie fima Enano sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Karola Szajnochy 4, NIP: 554-300-66-53, Regon 523293342, KRS: 0000990194, e-mail: salon@enano.pl

Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu przetworzenia zapytania. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania salonu. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne.

>