Umów się na spotkanie
z projektantem Leszkiem Nojmanem

Zapraszamy na spotkanie przy kawie :) Po wybraniu dogodnego dla siebie terminu w Kalendarzu Projektanta, w przyjaznej atmosferze ustalimy szczegóły projektu Twojej wymarzonej łazienki. 

Imię i nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość do projektanta
0 of 350

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu zamówienia danych osobowych będzie fima Enano sp. z o.o., z siedzibą w Bydgoszczy, przy ul. Karola Szajnochy 4, NIP: 554-300-66-53, Regon 523293342, KRS: 0000990194, e-mail: salon@enano.pl

Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO w celu przetworzenia zapytania. Dane będą przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania salonu. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne.

Skorzystaj z projektu łazienki gratis

Wykonaj 5 kroków do Twojej wymarzonej łazienki

1

Zmierz dokładnie swoją przyszłą łazienkę.

To ważne: dostarczenie błędnych wymiarów pomieszczenia może skutkować nieprawidłowym zestawieniem ilości płytek. Salon Enano nie odpowiada za błędy wynikające z niedokładnych pomiarów.

2

Wybierz kolekcję płytek, na podstawie której projektant wykona wizualizację Twojej łazienki i wpłać 500 zł zadatku na poczet jego pracy. Ta kwota zostanie Tobie zwrócona przy finalizacji zamówienia.

3

Projektant dostarczy Tobie gotową wizualizację. Możesz zgłosić maksymalnie 3 poprawki, ale nie mogą one dotyczyć zmiany wcześniej wybranej kolekcji płytek.

4

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji otrzymasz wycenę sporządzoną przez pracownika sklepu w oparciu o produkty wykorzystane w wizualizacji. 

5

Przed upływem 1 roku zrób zakupy za min. 5000 zł. Wśród kupionych przez Ciebie produktów muszą znaleźć się płytki z kolekcji wybranej do wykonania wizualizacji oraz przynajmniej część wyposażenia wskazanego w wycenie

Wartość Twoich zakupów zostanie pomniejszona o 500 zł, które zostały wpłacone jako zadatek.

>