Największy salon łazienek
w Bydgoszczy

Salon łazienek Enano Bydgoszcz

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Salon Enano to nie tylko największy salon z wyposażeniem łazienek w Bydgoszczy. To również miejsce spotkań naszych Klientów z projektantami i wykonawcami.

Za cel postawiliśmy sobie sprostanie potrzebom nabywców poprzez oferowanie produktów zgodnych z najnowszymi trendami, ale też – pozostających w zasięgu finansowym każdego naszego Klienta.

Od początku naszej działalności dopasowujemy asortyment do potrzeb szybko zmieniającego się rynku. Z myślą o najbardziej wymagających Klientach zapewniamy profesjonalne doradztwo, a także zastosowanie w przygotowanych projektach najbardziej ergonomicznych i nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą stworzyć nie tylko designerskie, ale i w pełni funkcjonalne wnętrze. 

Systematyczne wymiany ekspozycji i szkolenia branżowe, w których regularnie uczestniczymy pozwalają nam utrzymać miejsce jednego z liderów branży sanitarnej w naszym mieście.

Zespół salonu łazienek Enano

Salon łazienek Enano to nie tylko łazienki.
Poznaj naszą ofertę!

Nasza historia

Salon łazienek Enano cieszy się długoletnią obecnością w branży sanitarnej. Od ponad dekady pomagamy urzeczywistniać Klientom ich marzenia o wyjątkowej i pięknej łazience.

Pierwsze kroki jako firma stawialiśmy na ulicy Gajowej 43. Naszym zamierzeniem był wtedy rozwój i podnoszenie kompetencji. Mieliśmy ambicje, aby stać się liderem w branży.

Potrzebowaliśmy również większej przestrzeni ekspozycyjnej.

W 2019 roku zmieniliśmy lokalizację swojej siedziby zyskując zupełnie nowe możliwości aranżacyjne. Obecnie Salon Enano znajduje się w strategicznym położeniu – przy ulicy Szajnochy 4 na Bartodziejach. To właśnie tu przez wiele lat znajdował się Domar – miejsce dobrze znane wszystkim mieszkańcom Bydgoszczy.

Przystąpiliśmy do kilkumiesięcznego gruntownego remontu. Z perspektywy czasu wiemy, że każda kropla potu wylana podczas przebudowy nie była zmarnowana. W Państwa ręce oddajemy bowiem miejsce wyjątkowe i pełne pozytywnej energii. Wierzymy, że serce włożone w stworzenie Salonu, starannie dobrany asortyment eksponowany w aranżacjach, bardzo bogata oferta produktowa, a także profesjonalna kadra będą tym, co spotka się z Państwa uznaniem.

Enano – miejsce spotkań

Stworzenie nowoczesnego miejsca spotkań nie tylko Klientów, ale też dla projektantów i wykonawców, którzy stanowią istotne ogniwo każdej zmiany aranżacyjnej wnętrz, stało się dla nas dewizą przewodnią.

Jako Salon sprzedaży udostępniamy najnowsze na rynku oferty produktowe i wzorniki. Znamy najlepsze rozwiązania oraz preferencje naszych Klientów. Naszą ekspozycję i ofertę przygotowujemy tak, aby Projektanci odwiedzający nasz salon wraz ze swoimi Klientami mogli spędzić ten czas owocnie i w komfortowej atmosferze. 

Ułatwiamy także Klientom kontakt z wykonawcami – wykonawcy mogą zostawić swoje wizytówki w specjalnie przygotowanym i wyeksponowanym wizytowniku jak również dodać swoją wirtualną wizytówkę na specjalnie przygotowanej stronie: Polecani wykonawcy

Dzielmy się fachową wiedzą i doświadczeniem podczas organizowanych szkoleń branżowych.

Szkolenia w Enano to wyjątkowe wydarzenia. Dbamy o dobrą oprawę, zróżnicowaną i dostosowaną do potrzeb zainteresowanych tematykę oraz fachowość szkoleniowców.

Organizujemy cykliczne spotkania – czwartki z Kerakoll, podczas których dyżurujący specjalista udziela wykonawcom wskazówek technicznych. Z kolei w trakcie tzw. dyżurów eksperta, Klienci mogą uzyskać bezpłatne wsparcie naszego projektanta wnętrz.

Jesteśmy również otwarci na inicjatywy podejmowane przez specjalistów branży. Niedawno rozpoczęliśmy współpracę z wykonawcą, Panem Adamem Goździewskim, który regularnie nagrywa u nas filmy instruktażowe dotyczące wykończenia łazienek. 

Gwarancja jakości

Najlepszą miarą jakości naszej codziennej pracy jest Państwa zadowolenie. To ono potwierdza, że cele, które sobie wyznaczyliśmy i wartości, którymi się kierujemy spotykają się z Państwa uznaniem.

Jednym z aspektów mających wpływ na satysfakcję z zakupu jest niezwykle starannie wyselekcjonowana oferta produktów. Wiemy, jak ważne dla Klientów jest otrzymanie nie tylko profesjonalnego wsparcia, ale przede wszystkim asortymentu najwyższej jakości.

Wszystkie produkty oferowane w Salonie Enano są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta. Z należytą dbałością sprawdzamy każdą dostawę. W naszym Salonie otrzymują Państwo wyłącznie towary w pierwszym gatunku – z całą pewnością będzie to gwarancją udanych zakupów.

>