OCEŃ:

Nowoczesna łazienka w pastelowych barwach

Świeża, jasna, pastelowa - modna łazienka z najlepszej klasy armaturą Oras

Pastelowe kolory sprawdzają się w łazience - wprowadzają łagodny i przyjazny nastrój, sprzyjają wypoczynkowi. Połączone z nowoczesną ceramiką i armaturą łazienkową zyskują wyrazistość, przy czym nie tracą nic ze swoich uspokajajacych właściwości. W prezentowanym wnętrzu delikatne szarości i róże pokrywają tradycyjnie zdobione drzwi i ściany, a designerska bateria umywalkowa marki Oras odnajduje się w tym otoczeniu nadzwyczaj dobrze. Subtelne zaokrąglenia i smukła wylewka współgrają z romantycznym stylem wnętrza. Bateria wygląda bardzo naturalnie obok kwiatowych bukietów - czyżby jej kształt był inspirowany formą zagiętej łodygi lub gałązki? Takie można odnieść wrażenie oglądając tę nietuzinkową i piękną łązienkę.

Wygląd to nie jedyne zalety pięknej baterii umywalkowej Oras INSPERA. Przecież nowoczesna łazienka musi być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też wygodna. Dlatego wylewka baterii obraca się o 120 stopni, a wysokość korpusu baterii została tak zaprojektowana, żeby ułatwić codzienne użytkowanie. Linię produktów Oras INSPERA wzogaca ponadto najmodniejsze wykończenie - Rosegold.

Aranzacja pochodzi ze strony producenta Oras. Jeśli zainspirowało Cię to wnętrze i chcesz zobaczyć więcej produktów marki Oras - zajrzyj tutaj.

Bateria umywalkowa Oras INSPERA
Umywalka okrągła 45 cm PUNTO Koło
PRODUKT ILOŚĆ CENA
Bateria umywalkowa Oras INSPERA 1 szt. 1424,34 PLN
Umywalka okrągła 45 cm PUNTO Koło 1 szt. 865,92 PLN
Suma zamówienia 2290,26 PLN