Mała łazienka z niebieskim blatem

Z przyjemnością przedstawiamy następny projekt łazienki, który powstał dla niewielkiego pomieszczenia. W projekcie zostały użyte płytki Opoczno należące do kolekcji o jakże adekwatnej nazwie: COLOR CRUSH.

Opoczno COLOR CRUSH to kolekcja, która zwraca uwagę naszych Klientów swoim zjawiskowym pięknem. Została doceniona przez jurorów prestiżowego konkursu Red Dot, jest doceniana przez Gości naszego salonu, ale przede wszystkim docenią ją użytkownicy łazienki ozdobionej tymi wyjątkowymi płytkami. Neutralne białe kafle ułożone na przeciwległych ścianach powiększają przestrzeń, a jednocześnie podkreślają fantastyczny wzór inspirowany kamieniem o nazwie labradoryt.

Niebieski kolor blatu dopasowany do koloru płytek jest ciekawym wyróżnikiem tej łazienki. Złota armatura i złote listwy współgrają z całością. Jak widać, niewielka łazienka może stać się inspirującą przestrzenią! Zapraszamy do umówienia się z naszym projektantem i skorzystania z bezpłatnego projektu łazienki.

Umów się
z projektantem

Zapraszamy na spotkanie przy kawie. Po wybraniu dogodnego dla terminu w przyjaznej atmosferze ustalimy szczegóły projektu Twojej wymarzonej łazienki. 


TagI

Color Crush, ln dekor, mała łazienka, niebieska łazienka, Opoczno, płytki wielkoformatowe, projekt łazienki


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>