Przegląd 3 TOP wanien do Twojej łazienki – Polimat, Besco, Deante 

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, a wybór odpowiedniej wanny może mieć istotny wpływ na komfort korzystania z tego miejsca. Na rynku dostępnych jest wiele marek oferujących różnorodne modele wanien. W tym artykule przyjrzymy się trzem popularnym producentom wanien: Polimat, Besco i Deante. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać wannę, zamiast kabiny prysznicowej?

Coraz więcej osób podczas remontu łazienki decyduje się na montaż wanny, zamiast kabiny prysznicowej. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie wanna jest synonimem relaksu, komfortu. Dobrze dobrana potrafi zmienić łazienkę w prywatną strefę SPA i sprawić, że pomieszczenie jest bardziej funkcjonalne. Wanna jest nie tylko dobrym rozwiązaniem wtedy, gdy wśród domowników są małe dzieci, ale także wtedy gdy lubimy długie, gorące kąpiele, pełne aromatycznej piany.

Wanny polecanych producentów

Na rynku znajduje się wiele rodzajów wanien. Wśród nich są te lepszej, jak i gorszej jakości. Z pewnością korzystniej jest wybrać wannę pochodzą od sprawdzonego producenta, takie jak te marek: Polimat, Besco czy Deante. 

  • Wanny Polimat

Polimat to firma ciesząca się uznaniem na rynku łazienkowym, oferująca nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Ich wanny charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz nowatorskim designem. Dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, co pozwala dostosować je do różnych aranżacji łazienki.

Polimat również producent, który wprowadził na rynek innowacyjny produkt, jakim z pewnością jest model wanny z drzwiczkami. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu z właściwości kąpieli mogą korzystać także osoby, które mają problemy z motoryką i w normalnych warunkach miałyby trudności, aby skorzystać z tradycyjnej wanny. Wanny Polimat z drzwiczkami są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale także ciekawe estetycznie.

Wanna wolnostojąca 150x75 Polimat IDA

SPRAWDŹ 

Wanna wolnostojąca przyścienna 160x80 Polimat RISA czarny mat

SPRAWDŹ 

Wanna wolnostojąca 170x85 Polimat Shila

SPRAWDŹ 

  • Wanny Besco

Besco to marka, która od lat zyskuje uznanie klientów za wysoką jakość swoich produktów. Firma ta oferuje różnorodne wanny, z myślą o różnych preferencjach użytkowników. W ofercie Besco znajdziemy zarówno nowoczesne wanny wolnostojące, jak i klasyczne modele do zabudowy.

Wanna wolnostojąca 170x80 + syfon z przelewem Besco GOYA A-LINE

SPRAWDŹ 

Wanna wolnostojąca 160x70 + korek klik-klak biały czyszczony od góry Besco VIYA

SPRAWDŹ 

Wanna wolnostojąca 160x68 + korek klik-klak złoty czyszczony od góry Besco MOYA

SPRAWDŹ 

  • Wanny Deante

Deante to firma znana z szerokiego asortymentu produktów łazienkowych, w tym eleganckich i funkcjonalnych wanien. Charakteryzują się one nowoczesnym designem oraz starannym wykonaniem. Deante oferuje zarówno wanny wolnostojące, jak i modele do zabudowy.

Wanna wolnostojąca 170x80 Deante ALPINIA

SPRAWDŹ 

Wanna wolnostojąca 170x78 Deante ANEMON

SPRAWDŹ 

Wanna wolnostojąca owalna 150x72 Deante ARNIKA

SPRAWDŹ 

Wybór odpowiedniej wanny do łazienki to decyzja, która wpłynie na codzienny komfort korzystania z tego pomieszczenia. Polimat, Besco i Deante to trzy renomowane marki, oferujące różnorodne modele wanien, które zaspokoją różne potrzeby i gusta. Przed dokonaniem wyboru warto zastanowić się nad preferencjami dotyczącymi designu, funkcjonalności oraz dostępnych rozmiarów, aby znaleźć idealny model dla Twojej łazienki.


TagI

Besco, Deante, Polimat


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>