18 lutego 2020 roku w Salonie łazienek ENANO odbyło się szkolenie z zakresu cięcia niezwykle popularnych w ostatnim czasie płytek wielkoformatowych.

Przedstawiciele marki Tubądzin zaprezentowali zgromadzonym osobom proces cięcia i obróbki tego rodzaju materiałów. Do dyspozycji gości udostępniono profesjonalny stół glazurniczy – chętni wykonawcy mieli świetną okazję do sprawdzenia swoich sił podczas cięcia dużych formatów płytek.

Naszym gościem był również reprezentant firmy Kerakoll, który odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące fug epoksydowych, kleju H40 i innych, dostępnych w ofercie produktów. Każdy uczestnik mógł samodzielnie wypróbować kleje oraz fugi i nałożyć je na przygotowane wcześniej płytki.

Szkolenie było świetną okazją do wymiany doświadczeń, pomysłów oraz spostrzeżeń, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w codziennej pracy wykonawców. Wspólny czas upłynął w miłej atmosferze i zaowocował wieloma współpracami. Na zakończenie odbył się poczęstunek, podczas którego uczestnicy spotkania mieli okazję nawiązać ze sobą kontakt i poznać nowe osoby z branży. Idealnym podsumowaniem było wręczenie uczestnikom Certyfikatów potwierdzających odbyte szkolenie.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu ze szkolenia.

Warto szkolić się
w najlepszym towarzystwie!

Bądź z nami na bieżąco. Już niebawem kolejne, pełne inspiracji spotkania.


Tags

Kerakoll, płytki wielkoformatowe, szkolenie, Tubądzin, wydarzenia, wykonawcy


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>