Konkurs Deante dla projektantów

Relaks w luksusowym hotelu połączony ze zwiedzaniem fabryki jednej z większych, topowych polskich marek! Takiej okazji nie można przegapić!

Nagroda jest przeznaczona dla 5 osób, które do końca sierpnia 2020 r. dokonają w Salonie łazienek Enano najwyższych transakcji na produkty marki Deante. Stanowi ją zaproszenie na szkolenie dotyczące produktów Deante połączone ze zwiedzaniem fabryki w Zgierzu. Atrakcją szkolenia jest jednodniowy pobyt w hotelu Columna Medica ****, który obejmuje kolację w restauracji hotelowej i korzystanie z luksusowej strefy Wellness&Spa.

Columna Medica to czterogwiazdkowy luksusowy hotel, który zapewni relaks na najwyższym poziomie. Jasne, klimatyzowane pokoje zostały urządzone w pięknym ponadczasowym stylu, a dla gości przygotowano szereg udogodnień. Nie tylko stylowe wnętrza - są godne uwagi, ale także i samo otoczenie hotelu. Obiekt ten znajduje się w bliskim sąsiedztwie stuletniego sosnowego lasu. Jest to swoiste centrum natury, które znajduje się w centrum Polski.

Na terenie obiektu znajduje się prężnie działająca strefa Wellness&Spa. W ofercie dostępnych jest wiele zabiegów zarówno dla pań, jak i panów. Skorzystać można z zabiegów, które pomogą zregenerować nie tylko duszę, ale i ciało. Każdy pobyt umili również wizyta w hotelowym basenie, który wyposażony jest w system hydromasaży. Znajdują się tam także: jacuzzi, sauna sucha i mokra oraz pokój relaksu. W podziemiach budynku znajduje się klub, który zachęca do spędzenia miłego wieczoru przy kieliszku wina czy zdrowym koktajlu. Stoły bilardowe zachęcają do aktywnego wypoczynku.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje wyjątkowa kuchnia, która bazuje na tradycyjnych, zdrowych i zawsze świeżych składnikach. Świeże, ekologiczne produkty, sezonowe warzywa i owoce dostarczane są od lokalnych producentów - restauracja współpracuje z pobliskimi wędzarniami, masarniami i mleczarniami. Restauracyjne menu z jednej strony jest tradycyjne, z drugiej uzupełnione ciekawymi akordami smakowymi.


TagI

Deante, konkurs, projektanci


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>