Grzejniki dekoracyjne Zehnder

Miedz trawiona - rdzawe kolory przenikają się z odcieniami złota i kobaltu, na pierwszy rzut oka nie ma pewności, czy nie jest to przypadkiem obraz czy artefakt jakiegoś twórcy sztuki abstrakcyjnej. Znawcy malarstwa być może skojarzą paletę barwną z okresem złotym w twórczości austriackiego malarza secesyjnego Gustava Klimta. Zjawiskowy grzejnik Arteplano znajduje się w ekspozycji salonu Enano. Jest to jedynym takim egzemplarzem w północnej części kraju.

Grzejniki linii Arteplano Premium są dostępne w szerokiej palecie artystycznej, która umożliwia dopasowanie koloru modelu do wnętrza i oczywiście do gustu klienta. Grzejniki Premium będą prezentowały się równie efektownie w salonie, w holu domu, czy biura.

Zehnder  - dekoracyjność i najwyższa, sprawdzona  jakość

Spośród bogatej oferty produktowej firmy Zehnder znajdują się grzejniki dekoracyjne,
które poza funkcją grzewczą pełnią rolę wybitnie ozdobną. Zehnder to szwajcarska marka, założona przez braci Zehnder, której początek działalności to lata 20 i 30-ste XX wieku, kiedy to bracia stworzyli pierwsze europejskie grzejniki stalowe. Były one w porównaniu ze standardowymi grzejnikami żeliwnymi lżejsze i  bardziej estetyczne. Kwestia estetyki była od początku istotna dla firmy Zhender. Dekoracyjność grzejników stałą się cechą produktów tej marki. W 1980 powstał łazienkowy grzejnik dekoracyjny przeznaczony do suszenia ręczników. Pierwsze dekoracyjne grzejniki to Zhender kolekcja Art Deco oraz Sculptur. Warto nadmienić pozostałe walory grzejników w zależności od modelu m.in. wydajne ogrzewanie, prosty montaż, elektryczne sterowanie, niskie zużycie energii. Rewelacyjną propozycją jest grzejnik Zenia (z możliwością montażu w ścianie), który poza ogrzewaniem wnętrza może jednocześnie suszyć i ogrzewać ręczniki; kto by nie chciał we własnej łazience poczuć się jak w salonie spa i tuż po kąpieli otulić się w ciepły ręcznik.

Art Deco - pierwszy dekoracyjny grzejnik łazienkowy marki Zehnder

Zehnder w Enano

W Salonie łazienek Enano poza grzejnikiem Arteplano miejsce znalazły m.in. grzejniki: Kleo Bar, Archibald i Metropolitan Spa. Ze względu fakt, iż do łask wracają grzejniki żeberkowe, na uwagę zasługuje także kolekcja Charlston Nitrofit. Poza bogatym wzornictwem zaletą grzejników marki Zehnder jest również szeroka kolorystyka oferty, dzięki czemu można dopasować grzejniki do najbardziej odważnych aranżacji.

Zehnder Kleo Bar

Zehnder Archibald

Zehnder Metropolitan Spa

Zehnder Charleston Retrofit

Grzejnik dekoracyjny Zehnder ARTEPLANO

SPRAWDŹ 

Grzejnik dekoracyjny Zehnder KLEO BAR biały matowy

SPRAWDŹ 

Grzejnik lazienkowy Zehnder METROPOLITAN SPA antracyt

SPRAWDŹ 

Grzejnik elektryczny Zehnder ARCHIBALD czarny mat

SPRAWDŹ 


TagI

ekspozycja, grzejniki łazienkowe, nowości


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>