Cersanit AQUA – mocna strona łazienki

Stelaże podtynkowe do WC stały się niezwykle popularne nie bez przyczyny. Zabudowa systemu spłukiwania to nie tylko kwestia praktyczności – to prawdziwy hit designu!

Zaletą tego systemu jest nie tylko eleganckie i nowoczesne wykończenie łazienki, lecz również praktyczne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki ukryciu stelaża i innych elementów instalacji wodno-kanalizacyjnej za ścianą, toaleta prezentuje się minimalistycznie i estetycznie. Pozostają widoczne jedynie subtelne detale, jak przycisk spłukujący i miska zawieszana. To one dodają Państwa łazience stylowego charakteru! Natomiast półka nad stelażem staje się doskonałym miejscem do przechowywania drobnych akcesoriów łazienkowych lub kosmetyków, dodając jednocześnie element funkcjonalny do przestrzeni. Możemy także wykorzystać powierzchnię nad stelażem do umieszczenia szafek wiszących, zwiększając praktyczność pomieszczenia.

Dopasuj stelaż do Twojej łazienki

Wybierając jeden z systemów Cersanit AQUA, mogą Państwo zapomnieć o ograniczeniach! Stelaże AQUA pasują do łazienek standardowych, ale też nie boją się wyzwań – nietypowych kształtów czy mało ustawnych przestrzeni. Oto sztuka dostosowania się!

Przy projektowaniu łazienki pomiar jest kluczowy. Prosimy się nie martwić, nasz zespół pomoże wybrać idealny system podtynkowy, który zapewni nie tylko komfort użytkowania, ale także optymalnie wykorzysta przestrzeń.

25 lat dostępności części zamiennych

Stelaż podtynkowy to serce każdej łazienki – i nie pozwolimy mu zatrzymać się na starość! Wybierając stelaż AQUA, zyskujesz gwarancję dostępności części zamiennych przez 25 lat. W razie potrzeby wymiany, możesz szybko i bezstresowo odświeżyć swoją łazienkę – bez konieczności rozkuwania ściany. Magia? Nie do końca. Projektanci spłuczki AQUA przewidzieli wygodny otwór rewizyjny, który umożliwia bezproblemowe prace serwisowe.

10 lat gwarancji na wszystkie elementy stelaża

Oznacza to, że możesz się zrelaksować i cieszyć łazienkowym luksusem, bo wszystko jest pod kontrolą. Stelaże Cersanit przechodzą ścisłą kontrolę na każdym etapie produkcji. Wszystkie prace wykonywane są w polskich fabrykach z polskimi komponentami. Z Cersanit AQUA dostajesz nie tylko gwarancję, ale także pewność, że oddajemy Ci w ręce produkt, którym możesz pochwalić się rodzinie i znajomym!

Zapewniamy, że wybrany przez Ciebie typ stelaża zamieni Twoją łazienkę w elegancką i funkcjonalną oazę relaksu. Odwiedź nasz salon w Bydgoszczy i odkryj, jak stelaże podtynkowe Cersanit AQUA mogą odmienić Twoją przestrzeń łazienkową!


TagI


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>