Nasza obecność na premierze apartamentu Partnera - Arkada Invest

Współpraca z naszym Partnerem Arkada Invest trwa już naprawdę długo. Od wielu lat mamy przyjemność uczestniczyć w różnych inicjatywach dewelopera oraz współpracować przy naszych projektach. Tym razem zostaliśmy zaproszeni na pokaz premierowy nowego mieszkania naszego Partnera.

Tytułowy apartament mieści się w budynku, który również należy do Arkada Invest, czyli w BALATON Apartamenty. Jest to niesamowita i jedyna w swoim rodzaju okolica, bo mieszcząca się na przeciwko bydgoskiego Balatonu. Samo mieszkanie jest w wykończone "pod klucz" oraz w pełni wyposażone.

Apartament to istna bajka. Przestronne wnętrze i niepowtarzalne dodatki czynią to miejsce doskonałym połączeniem harmonii i elegancji. Ogromny autem jest oczywiście okolica i niepowtarzalny widok z tarasu. Warto dodać, że apartament jest aktualnie na sprzedaż i szuka swojego właściciela.

Serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tak wspaniałym wydarzeniu. Zachęcamy do kontaktu z deweloperem Arkada Invest w sprawie tego apartamentu oraz innych mieszkań, a po wymarzone łazienki zapraszamy do naszego Salonu. Poniżej prezentujemy krótki film relacjonujący naszą wizytę.


TagI

Arkada Invest, partnerzy, współpraca


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>