Salon łazienek Enano w Bydgoszczy otrzymał nagrodę Gazela Biznasu 2015

Salon łazienek Enano uhonorowany e-GAZELĄ BIZNESU 2015!

Po raz kolejny mamy zaszczyt poinformować naszych Klientów oraz Kontrahentów, iż rzetelna praca oraz zaangażowanie w to co robimy zostało docenione przez jury ogólnopolskiego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Oznacza to, że również w tym roku firma Enano została wyróżniona e-Gazelą Biznesu 2015 roku!

Jesteśmy niesamowicie dumni, ponieważ nagroda świadczy o tym, iż nie spoczęliśmy na laurach i wciąż dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni ze współpracy z nami. Warto zaznaczyć, że firma Enano jest jedną z najlepiej rozwijających się firm w województwie kujawsko – pomorskim.

Nagrodę osobiście odebrali właściciele firmy - Ewa i Piotr Nanowscy, którzy nie kryli wzruszenia i z ogromnymi uśmiechami na twarzach podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu firmy - takiego wyczynu nie da osiągnąć się w pojedynkę - jednak dzięki gronu oddanych pracowników jest to możliwe.

Od początku naszej działalności staramy się dbać o jakość naszych usług i kto miał okazję z nami współpracować - wie, że z rzetelną starannością przykładamy uwagę do nawet najdrobniejszych szczegółów - co po raz kolejny zostało docenione. Z każdym dniem rozwijamy się bardziej i możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednymi z tych, którzy kreują trendy w branży e-commerce. Jesteśmy również inspiracją dla innych firm, nie tylko z naszego regionu ale i z całej Polski. Otrzymanie po raz kolejny wyróżnienia e-Gazeli Biznesu upewnia nas tylko w tym, że idziemy właściwą drogą, a ideą, przyświecającą naszej pracy niezmiennie jest zadowolony klient - co jest naszym największym sukcesem, a zarazem niezbitym tego dowodem.

Warto wspomnieć, że Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Bezpośrednim autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Ranking bierze pod uwagę średnie i małe firmy, które w 2014 r. osiągnęły przychody poniżej 100 mln zł, a w 2013 r. powyżej 50 tys. zł.

Tytuł e-Gazeli Biznesu otrzymały przedsiębiorstwa działające w branży e-commerce, które mogły wykazać się zarówno zyskiem, jak i wzrostem przychodów za 2014 r. w porównaniu z rokiem poprzednim. 

Coroczna gala jest nie tylko wieczorem pełnym wzruszeń, ale także miejscem w którym spotykają się najlepsi przedsiębiorcy z całego kraju. Takie spotkania umożliwiaja wymianę doświadczeń oraz poszerzają horyzonty. Znaleźć się w tak wyjątkowym gronie to przeżycie, które przez lata będziemy wspominać z sentymentem.

W tym miejscu, jeszcze raz chcemy podziękować za zaufanie jakim nas darzycie, ponieważ bez Was nie byłoby tego sukcesu. Kolejny rok przed nami i już od dziś - z nową motywacją bierzemy się do ciężkiej pracy, aby również w przyszłym roku móc ponownie stanąć przed naszymi Klientami z uśmiechem na ustach i pełni dumy powiedzieć „udało się!”.


TagI

Gazele Biznesu, nagroda, sukcesy


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>