Uniwersalność nowoczesnej kolekcji łazienkowej INVERTO 2 design in 1

Aranżacja wymarzonej łazienki to dla każdego inwestora nie lada wyzwanie. Podczas jej projektowania powinniśmy skupiać się  nie tylko na wyborze modnych dodatków ale także na ich funkcjonalności. Należy pamiętać, że decyzje podejmowane w tej ważnej kwestii, finalnie stworzą wnętrze które zostanie z nami na lata. Każda bowiem zmiana wystroju pokoju kąpielowego wiąże się z kosztami remontu oraz wymianą wielu kosztownych elementów takich jak glazura itd. Pamiętajmy, że znacznie trudniej zrobić remont łazienki, niż np. "odświeżyć" salon. Kucie płytek, zmiana armatury czy ceramiki łazienkowej to twardy orzech do zgryzienia. Dlatego warto skorzystać z rozwiązań pozwalających na szybką zmianę aranżacji bez wymiany kluczowych elementów wyposażenia.

Na rynku pojawiły się możliwości zakupu armatury łazienkowej posiadającej w zestawie dwa rodzaje uchwytów. Przykładem może być tutaj najnowsza kolekcja armatury łazienkowej INVERTO marki Cersanit – minimalistyczny design baterii połączony z odpowiednio dobraną kolorystyką oraz dostępność pełnej gamy produktów daje użytkownikowi dużą swobodę wyboru. Mając do dyspozycji dwa różnorodne uchwyty w zestawie 2 DESIGN IN 1, możemy decydować o wyglądzie swojej łazienki każdego dnia. Wszystkie baterie z kolekcji INVERTO zawierają dwa odmienne uchwyty: w przypadku złotych są to uchwyty o różnych kształtach, a w przypadku czarnych i chromowanych – o różnych kolorach: czarny ze złotym, chrom z czarnym. Wybór tego rodzaju rozwiązania umożliwia zmienność, która sprawia, że aranżacja będzie zachwycać przez bardzo długi czas.

Dzięki małej zmianie wprowadzonej do wnętrza, jak przejście na inny kolor dodatków możemy sprawić że nasza dotychczasowa łazienka zmieni swoje oblicze bez konieczności przeprowadzania remontowej rewolucji. Wybierając uchwyt baterii w kontrastowym do korpusu kolorze, oraz dodatkowo zmieniając kolorystykę innych detali takich jak korek click-clack do umywalki, wieszaków na ręczniki, czy uchwytów meblowych otwieramy możliwość nadania wnętrzu zupełnie nowego wymiaru. Warto wspomnieć, że przypadku armatury z kolekcji Inverto wyposażonej w system 2Design in 1 możemy to zrobić zupełnie bezkosztowo, ponieważ obydwa uchwyty, zarówno standardowy jak i nowoczesny, sprzedawane są w zestawie razem z armaturą – otrzymujemy więc gotowe i darmowe narzędzie do częstego odświeżania aranżacji.

Pamiętajmy, że czasem aby dokonać znaczącej zmiany wystarczy niewielki wysiłek - wybierając odpowiednie produkty możemy być pewni, że dokona się ona w sposób łatwy, szybki i przyjemny.

Artykuł przygotowany przez markę CERSANIT.


TagI

baterie łazienkowe, Cersanit


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>