Salon łazienek Enano na premierze mebli Oristo Louis

W dniu 7 października 2021 mieliśmy wyjątkową okazję uczestniczyć w premierowym pokazie mebli łazienkowych 𝗟𝗢𝗨𝗜𝗦 polskiego producenta Oristo. Uroczyste wydarzenie miało miejsce w odnowionych ruinach Zamku Biskupów Chełmińskich w Lubawie.

Prezentację mebli Louis poprzedziło szkolenie produktowe wprowadzające zgromadzonych gości w tajniki tworzenia kolekcji. Meble łazienkowe Oristo LOUIS zdecydowanie wyróżniają się spośrod innych. Ich nienachalna dekoracyjność przy zachowaniu geometryczności sylwetki mebla nawiązuje do popularnego w latach 20-tych XIX wieku stylu art deco. Delikatnie zaokrąglone kształty dodają nie tylko wizualnej lekkości, ale wpływają także na funkcjonalność – szuflady są wyjątkowo pojemne i wygodne. Pieczołowicie dopracowane szczegóły decydują o luksusowej klasie i na pewno zwrócą uwagę najbardziej wymagających odbiorców.

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi, właścicielowi firmy za zaproszenie na pokaz wspomnianej kolekcji oraz wizytę do siedziby firmy i imponującej fabryki w Montowie pod Grodzicznem.


TagI

meble łazienkowe, Oristo, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>