Deante – polska niezawodność

Salon łazienek Enano docenia dobre, polskie marki, dlatego asortyment firmy Deante znalazł swoje szczególne miejsce w naszej ekspozycji.

Deante to rodzima firma z 30 letnim doświadczeniem w produkcji wyposażenia łazienek i kuchni. W  asortymencie firmy znajdują się: armatura łazienkowa, kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, toalety, meble oraz dodatki łazienkowe. Deante oferuje produkty autorsko zaprojektowane, wyprodukowane z najlepszych komponentów i sprawdzone podczas trzytapowej kontroli jakości. W trosce o środowisko Deante wykorzystuje naturalne materiały, ekologiczne opakowania, dba o oszczędność wody wyposażając produkty w systemy ograniczające przepływ wody.

Produkty Deante zostały wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach, jak Top Design Award, Must Have, Dobry Wzór. Osoby, które także cenią polskość i dobry design znajdą w Salonie Enano kompleksowe rozwiązania do swojej łazienki. W strefie Deante klienci odkryją przede wszystkim duży wybór baterii łazienkowych w modnych wykończeniach, wanny wolnostojące, umywalki nablatowe i toalety, akcesoria łazienkowe oraz zlewozmywaki kuchenne.


TagI

baterie łazienkowe, ekspozycja, kabiny prysznicowe, partnerzy, umywalki, wanny wolnostojące, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>