Grzejniki łazienkowe Termaheat

Wybierając grzejniki do łazienki należy uwzględnić wielkość ogrzewanego pomieszczenia oraz rodzaj instalacji grzewczej w domu; w podejmowaniu decyzji warto postawić na sprawdzonego producenta. Grzejnik poza spełnianiem swojej głównej funkcji grzewczej, powinien cechować się wysoką estetyką wykonania, nie bez znaczenia pozostaje  jego walor dekoracyjny. Design grzejnika powinien wkomponowywać się w styl łazienki.

Ofertę produktową Partnera biznesowego Salonu łazienek Enano – producenta grzejników Termaheat poza potwierdzoną niezawodnością cechuje bogactwo formy i koloru. Warto podkreślić, iż Terma na zakupione grzejniki przyznaje aż 8 letni okres gwarancji.

Ekspozycja grzejników Terma w Salonie łazienek Enano

Klienci Salonu łazienek Enano w przygotowanych ekspozycjach łazienkowych znajdą wiele modeli grzejników marki Terma. W propozycji aranżacji jednego z wnętrz łazienkowych znajduje się m.in. biały grzejnik w prostej formie – Terma WARP T 79 x 50 cm , który z pewnością wizualnie wkomponuje się w większość łazienek, jednak bez wątpienia idealnie dopełni wnętrze w stylu nowoczesnym. WARP T jest alternatywą grzejnika drabinkowego – posiada wygięte, płaskie profile, oddalone od ściany, co ułatwia suszenie ręczników.

Zdecydowanie wyraźniejszą dekoracyjnością charakteryzuje się kolejny grzejników wyeksponowany w galerii łazienek naszego salonu – grzejnik dekoracyjny Terma EASY ONE 160 x 20 cm w wykończeniu czarny mat. Oryginalna bryła i wyrazisty kolor grzejnika przykuwa uwagę i dodaje wnętrzu charakteru. Dzięki niewielkiej szerokości – 20 cm, Terma EASY sprawdzi się w małej łazience.

Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje grzejnik Terma HEX 120 x 48,6 cm,  jego niepowtarzalny, heksagonalny fason został doceniony i nagrodzony iF Design Award 2017 oraz oznaczony Must Have 2017 w ramach przyznawanego przez Łódź Design wyróżnienia. Grzejnik Terma HEX uzupełnia sześciokątny wzór kafli w nietuzinkowej ekspozycji łazienkowej przygotowanej specjalnie dla gości  Salonu łazienek Enano.

Oferta produktowa dostępna w Salonie Enano oczywiście jest znacznie szersza, ale mamy nadzieję, że powyżej opisane modele rozbudziły Państwa ciekawość. Zapraszamy!


TagI

grzejniki łazienkowe, partnerzy, Terma, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>