Współpraca z producentem płytek ceramicznych firmą Tubądzin

W wyborze materiałów wykończeniowych na ściany i podłogi warto postawić na niezawodność producenta. Jednym z bardziej znanych, sprawdzonych firm produkujących płytki ceramiczne jest Tubądzin.

Tubądzin jest nie tylko producentem płytek dostosowanych do potrzeb rynku, polska marka wyznacza również trendy w aranżacji wnętrz. Z marką Tubądzin współpracuje dwóch topowych polskich projektantów: Dorota Koziara i Maciej Zień.

Bogactwo kolekcji marki Tubądzin jest nadzwyczaj zdumiewające, obfitość asortymentu pozwala na stworzenie wnętrza w każdym możliwym stylu.

Klienci Salonu łazienek Enano oraz projektanci łazienek mogą osobiście zapoznać się z wzornikami płytek Tubądzin. W Salonie znajdują się również gotowe, kompletne realizacje projektów łazienek z wykorzystaniem płytek Tubądzin. 

Ekspozycja płytek Tubądzin w Salonie łazienek Enano

Jedną z wielu ekspozycji z wykorzystaniem płytek kolekcji marki Tubądzin, którą Klienci naszego salonu mogą zobaczyć w okazałej ekspozycji łazienek jest aranżacja inspirowana marmurem – elegancka i ponadczasowa PIETRASANTA. Jednolita powierzchnia skomponowana z białych płytek wieloformatowych zadowoli klientów gustujących w klasycznych wnętrzach.

Monolityczne białe płyty delikatnie przełamuje łagodna szara żyłka. Polerowana powierzchnia płytek pięknie odbija światło i powiększa optycznie przestrzeń. Płytki PIETRASANTA znajdą zastosowanie nie tylko w nowoczesnych łazienkach, ale również w salonie.

Współpraca Salonu łazienek Enano z firmą Tubądzin

Tubądzin jako producent dostarcza wysokiej jakości produkty, ale to nie koniec aktywności tej firmy w branży łazienkowej. Specjaliści firmy Tubądzin prowadzą renomowane szkolenia dla wykonawców z tematyki cięcia i obróbki płytek wielkoformatowych, które niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Tego typu szkolenia organizowane są również w naszym salonie i gromadzą one za każdym razem dziesiątki uczestników. 


TagI

płytki, płytki ceramiczne, płytki gresowe, płytki wielkoformatowe, Tubądzin


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>