Nasza współpraca z Domem Rzemiosła w Bydgoszczy

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność wesprzeć nasz bydgoski Dom Rzemiosła, a konkretniej Kujawsko-Pomorską Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Placówka ta szkoli przyszłych fachowców w różnych zawodach, m.in. glazurnictw, stolarstwo czy tapicerstwo. Oprócz codziennych zajęć, w Domu Rzemiosła przeprowadzane są egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe. W ramach jednego z takich egzaminów jeden z uczniów miał wykonać część remontu łazienki znajdującej się w placówce.

Salon łazienek Enano wspiera edukację nowych fachowców, dlatego wraz z producentami (Deante, Cerrad, Terma Group, Kerakoll) postanowiliśmy dostarczyć materiały oraz wyposażenie do aranżacji i remontu wyżej wspomnianego pomieszczenia. Jesteśmy zadowoleni z efektu prac remontowych oraz cieszymy się, że mogliśmy wspomóc cel, jakim jest zdobywanie kwalifikacji zawodowych przez młodych i zdolnych fachowców.

Poniżej prezentujemy filmik relacjonujący całe przedsięwzięcie. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Izby Rzemiosła w Bydgoszczy w zakresie egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w różnych dziedzinach. Więcej informacji znajdziesz tutaj.


TagI

baterie łazienkowe, Cerrad, chemia budowlana, Deante, grzejniki łazienkowe, Kerakoll, partnerzy, Terma, współpraca


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>