Nasza wizyta na warsztatach z makijażu u Anny Kinal

Nie tak dawno temu mieliśmy przyjemność gościć Annę Kinal w naszym salonie podczas szkolenia dla Projektantek. W ramach rewanżu postanowiliśmy odwiedzić Anię w jej naturalnym środowisku, czyli w Warsztatowni.

Podczas naszej wizyty zostaliśmy zaproszeni do udziału w niewielkim szkoleniu z makijażu oraz pielęgnacji twarzy. Każda kobieta doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotną kwestią jest posiadanie dobrego lustra do codziennego użytku. W związku z tym razem z marką Deante zdecydowaliśmy się przekazać Ani wyjątkowy prezent. Lusterko magnetyczne ROUND oraz lusterko SILIA, które doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w podróży, mile zaskoczyły obdarowaną. Oczywiście nie mogło zabraknąć prezentacji produktów dla pozostałych uczestniczek warsztatów.


W związku z tym mamy dla Was fantastyczną okazję! Od teraz lusterka z serii ROUND oraz SILIA możecie nabyć z aż 15% zniżką, wystarczy podać hasło: ANIA KINAL (promocja dostępna w salonie Enano). Więcej szczegółów dotyczących promocji znajdziecie w linku tutaj.

Tymczasem gorąco zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, który oddaje atmosferę naszej wizyty 😃


TagI

lustra łazienkowe, partnerzy, wizyta enano, współpraca


Może Cię również zainteresować

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>