Nowa strefa marki Excellent już dostępna w naszym salonie

W Salonie łazienek Enano stawiamy na producentów oferujących tylko jakościowe wyposażenie łazienkowe. W związku z tym dla kilku z nich stworzyliśmy strefy z wyposażeniem tylko danej marki. Jedną z taki stref jest strefa marki Excellent. Dbamy o to, aby nasza ekspozycja raz na jakiś czas otrzymała nowe oblicze, dlatego postanowiliśmy przebudować wyżej wspomnianą strefę i nadać jej zupełnie nowego charakteru.

Excellent to wrzechstronna marka, która w swojej ofercie posiada nie tylko armaturę łazienkową, ale również kabiny prysznicowe, miski WC, wanny (również te z chromoterapią) czy grzejniki łazienkowe. W dawnej strefie brakowało nieco miejsca, aby w pełni zaprezentować Państwu bogaty asortyment tego producenta. 

Więcej o wannach z chromoterapią od marki Excellent - kliknij tutaj!

Po kilku dniach spędzonych na przebudowie i remoncie całej strefy udało nam się stworzyć coś zupełnie nowego. Dawny wystrój stawiający na wszechobecną biel został zastąpiony stylowymi brązami i szarościami. Dzięki powiększeniu strefy, swoje miejsce znalazły nowe kolekcje kolorowych umywalek nablatowych grzejników oraz wyjątkowa kabina typu walk-in. Oczywiście strefa marki Excellent skrywa o wiele więcej ciekawych produktów, ale zachęcamy do zapoznania się z nimi podczas wizyty w naszym salonie.

Zapraszamy serdecznie do Salonu łazienek Enano do naszej przebudowanej i odświeżonej strefy marki Excellent, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo prezentującym efekty naszej pracy.

Wanna prostokątna 160x80 Excellent WAVE SLIM

SPRAWDŹ 

Kabina prysznicowa Walk-in 120x200 cm Excellent FABRIKA

SPRAWDŹ 

Grzejnik łazienkowy 85x50 cm Excellent METEOR 85 czarny mat

SPRAWDŹ 


TagI

baterie łazienkowe, ekspozycja, Excellent, umywalki, wanny


Może Cię również zainteresować

Lampy, które łączą pokolenia

Lampy, które łączą pokolenia
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>