Szkolenie produktowe z marką Geberit i BLANCO

Częste szkolenia dla projektantów to klucz do utrzymania dobrych relacji. Raz na jakiś czas organizujemy większe spotkania, które skupiają kilku producentów, dzięki czemu przekazana wiedza jest jeszcze bardziej skondensowana. Tym razem szkolenie dotyczyło nowości produktowych marki Geberit oraz producenta armatury kuchennej i zlewozmywaków marki BLANCO.

Nowości oraz produkty premium od marki Geberit

Pierwszą część szkolenia poprowadziła Pani Agata Pająk reprezentująca markę Geberit. Nasi goście mieli możliwość zapoznać się z nowościami produktowymi z zakresu odpływów liniowych, toalet myjących, kolekcji mebli łazienkowych oraz innych produktów premium.

W przerwie między szkoleniami nasi Projektanci mieli przyjemność poczęstować się przygotowanym specjalnie na tę okazję sushi.

Wyjątkowe szkolenie z marką BLANCO

Po przerwie nasi goście mieli możliwość zapoznania się z wyposażeniem kuchennym od producenta BLANCO. Było to niecodzienne szkolenie, ponieważ odbyło się one w specjalnie przygotowanym kamperze. Nasi goście mieli możliwość wejść bezpośrednio do wozu i zapoznać się z nowościami z dziedziny zlewozmywaków, baterii kuchennych oraz innych rozwiązań do nowoczesnych kuchni.

Szkolenie już za nami, ale nie możemy doczekać się kolejnych

Serdecznie dziękujemy naszym prelegentom i współorganizatorom za wyjątkowe szkolenie. Dziękujemy również przybyłym tak licznie gościom. Szkolenie dobiegło końca, ale w planach mamy już kolejne spotkania, których nie możemy się doczekać. Tymczasem zapraszamy Państwa serdecznie do Salonu łazienek Enano po wyjątkowe produkty marki Geberit i BLANCO.


TagI

BLANCO, Geberit, projektanci, szkolenia, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023

Prezentacja toalety myjącej Geberit AquaClean Mera

Prezentacja toalety myjącej Geberit AquaClean Mera
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>