Toalety myjące to coraz bardziej popularny temat w branży łazienkowej. Niegdyś znane jako dziwaczna ciekawostka z dalekiej Azji, teraz podbijają rynek europejski. Wraz ze wzrostem zainteresowania wśród Klientów toaletami myjącymi, najwięksi producenci wyposażenia łazienkowego zdecydowali się stworzyć swoje własne produkty spełniające oczekiwania potencjalnych Klientów. W ten sposób powstała AquaClean Mera od marki Geberit. Jedna z najnowocześniejszych toalet myjących na rynku, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wyjątkowy design, nowoczesna technologia i funkcjonalność to główne filary, którymi kierowała się marka Geberit, tworząc tę niezwykłą toaletę. Mera wyposażona jest w system AquaClean, który sprawia, że wnętrze toalety zawsze pozostaje czyste oraz wolne od kamienia. Wbudowany filtr z węglem aktywnym usuwa nieprzyjemne zapachy po każdym skorzystaniu z toalety. Dodatkowo całe urządzenie posiada kilka trybów mycia, uwzględniając tryb higieny intymnej dla kobiet. Personalizacja to również ważny aspekt tej toalety. Użytkownik może ustawić wręcz wszystko wedle swoich upodobań. Temperatura wody oraz podgrzewanej deski, moc strumienia, pozycja dyszy myjącej czy motyw kolorystyczny oświetlenia jest w stu procentach personalizowane. Toaleta posiada również tryb nocny i czujnik odpowiadający za automatyczne podnoszenie i opuszczanie deski. Toaletą i jej funkcjami można sterować za pomocą dedykowanego pilota lub aplikacji mobilnej.

Oczywiście nic tak dobrze nie odda funkcji i cech tego niezwykłego produktu jak jego samodzielne przetestowanie. Dzięki dostępnemu w salonie Enano modelowi z trybem demo, sprawdzicie Państwo funkcje i możliwości toalety Mera. Tych, którzy nie mogą odwiedzić naszego salonu, zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo, który jeszcze bardziej przybliży funkcje toalety myjącej AquaClean Mera od marki Geberit. Powyższym artykułem oraz filmem rozpoczynamy cykl dotyczący toalet myjących dostępnych w naszym salonie, w którym przybliżymy Państwu to coraz bardziej popularne zagadnienie.

Miska WC 40x52 cm z funkcją higieny intymnej Geberit AQUACLEAN MERA COMFORT Chrom

SPRAWDŹ 


TagI

ekspozycja, Geberit, nowoczesna łazienka, toalety myjące


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>