Druga edycja szkolenia dla Projektantów we współpracy z naszym Partnerem - JAWA Wood

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność organizować szkolenie dla Projektantów wraz z naszym Partnerem - JAWA Wood. Była to pierwsza edycja dwuczęściowego szkolenia. Ostatnim razem szkolenie odbyło się w naszym salonie, dlatego podczas drugiej edycji gościliśmy w siedzibie Partnera. Tym razem tematem szkolenia było "Nowoczesne wnętrze z nutą vintage" 

Zobacz nasze poprzednie szkolenie - kliknij tutaj!

Podczas drugiej edycji również nie zabrakło ciekawych prezentacji oraz prelegentów. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji marki Paradyż, a konkretniej wyjątkowej ceramiki z kolekcji Mai Ganszyniec - NEVE CREATIVE.

Kolejną marką prowadzącą prezentację była firma Chapel Parket, która zajmuje się produkcją wyjątkowych i naturalnych podłóg drewnianych.

Podczas szkolenia oczywiście nie mogło zabraknąć atrakcji. Tym razem czas umilił pokaz baristyczny połączony z degustacją najwyższej jakości kawy. Pokaz poprowadziła firma Coffe Boy.

Na uczestników czekały również upominki w postaci kawy oraz losowanie z nagrodami ufundowanymi przez organizatorów.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym Gościom za tak liczną frekwencję oraz partnerom i prelegentom za profesjonalną organizację i mnóstwo fachowej wiedzy produktowej. Nie możemy doczekać się kolejnych szkoleń współorganizowanych z JAWA Wood, a tymczasem zachęcamy Państwa do zapoznania się z filmem relacjonującym to wydarzenie.


TagI

ceramika, Paradyż, partnerzy, projektanci, szkolenia, współpraca


Może Cię również zainteresować

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>