Połączenie płytek i naturalnego drewna pozwala stworzyć niepowtarzalne, ponadczasowe aranżacje. Doceniamy piękno naturalnych drewnianych podłóg i z rozrzewnieniem wspominamy stare, skrzypiące, ułożone w jodełkę podłogi w kamienicach... Taki parkiet można spotkać również w podmiejskich, zabytkowych posiadłościach, czy w mieszkaniach z czasów PRL-u. Bez względu na sposób ułożenia desek - drewniana podłoga kojarzy się klasyką, wysokim statusem społecznym, ale również z naturą, drewnem, zapachem lasu, atmosferą domowego siedliska. 

To, co czyni wyjątkowym zestawienie drewnianych desek z płytkami gresowymi, to przede wszystkim jakość i wzornictwo oraz unikatowość kolekcji. Zarówno marka Cerrad, jak również producent drewnianych podłóg Jawor-Parkiet kładą nacisk nie tylko na atrakcyjność, ale również na jakość swoich towarów, produkowanych w oparciu o najnowsze technologie. Kolekcja Cerrad & La Mania Home, inspirowana pięknem natury: Brazilian Quartzite, Ceppo Nuovo, Modern Concrete oraz Marmo Thassos/Morocco jest dostępna w kilku formatach, wariantach  kolorystycznych i w wykończeniach powierzchni, w tym unikalnym wykończeniu - lappato silky cristal. Dzięki bogatemu wzornictwu podłóg drewnianych Jawor oraz płytek La Mania Home można stworzyć oryginalną i harmonijną aranżację.

Szkolenie produktowe dla Projektantek: Cerrad Jawa-Parkiet

We wtorek dnia 16 maja w Salonie łazienek Enano o godzinie 18:00 odbyło się szkolenie dla Projektantek, zorganizowane we współpracy z naszym Partnerem Jawa - Studio Wykończenia Wnętrz, z oferty produktowej Cerrad i Jawor Parkiet. Nasi Goście - licznie zgromadzone Panie Projektantki miały możliwość zapoznania się z kolekcjami obu marek, zdobyły nie tylko wiedzę, ale również niecodzienną inspirację do pracy. Szkolenia dla Projektantek, regularnie współpracujących z naszym Salonem, jest zawsze owocnym i sympatycznie spędzonym czasem dla wszystkich Uczestników.

Body Studio BB

Dodatkowo czas uatrakcyjniła obecność Pani Doroty, właścicielki Studio Body BB, która przygotowała dla Pań prezentację na temat troski o ciało i zachowaniu równowagi miedzy pracą i obowiązkami a odpoczynkiem. Do dyspozycji Gości udostępniono również sprzęt do masażu limfatycznego, Pani Dorota przekazała dla Zgromadzonych vouchery na dowolny zabieg w Jej Studiu.


TagI

partnerzy, projektanci, szkolenia, współpraca


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>