W naszym salonie organizujemy wiele szkoleń dla współpracujących z nami Projektantów. Las w szkle, warsztaty makijażu czy malowanie ceramiki, ale wczorajsze spotkanie zdecydowanie należało do najsmaczniejszych. Wraz z marką GROHE zorganizowaliśmy coś wyjątkowego. Oprócz części merytorycznej poświęconej kolekcji baterii GROHE SPA, na uczestników czekała nie lada atrakcja.

Po szkoleniu produktowym nadszedł czas na owocowe warsztaty. Nasi goście mieli okazję przygotować zdrowe i naturalne smoothie. Świeże składniki i ich różnorodność sprawiły, że każdy mógł sporządzić swój ulubiony napój. Oprócz degustacji na miejscu każda osoba otrzymała porcję na wynos. Nie zabrakło również konkursu. Zadaniem było upiększenie fartuszków, a inspiracją do rysunków miała być kolekcja baterii GROHE. Najciekawsze kreacje zostały nagrodzone.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi z firmy GROHE za merytoryczne szkolenie oraz owocowe warsztaty, a Projektantom za tak liczną frekwencję. Wszystko, co dobre i smaczne szybko się kończy, ale już nie możemy doczekać się kolejnych szkoleń. Oczywiście jak to w naszym przypadku bywa, musieliśmy uwiecznić to wydarzenie. Poniżej znajdą Państwo film relacjonujący wczorajsze spotkanie. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem i zapraszamy do Salonu łazienek Enano.

Bateria umywalkowa Grohe ESSENCE NEW warm sunset

SPRAWDŹ 

Bateria wannowa 3-otworowa Grohe ALLURE

SPRAWDŹ 

Bateria umywalkowa L + korek klik-klak Grohe ATRIO brushed hard graphite

SPRAWDŹ 


TagI

Grohe, projektanci, szkolenia, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską

​Szefowa na dywaniku :) Rozmawiamy z Właścicielką Salonu łazienek Enano — Panią Ewą Nanowską

Żegnamy rok 2023

Żegnamy rok 2023
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>