Nowość w naszym salonie. Marka Brecoro już u nas!

Kiedy wyobrażamy sobie łazienkę idealną, to jest ona połączeniem subtelnego stylu, funkcjonalności i jakości wykonania. Najwyraźniej marka Brecoro zna się na tym bardzo dobrze, czego efektem jest jej nowa kolekcja Brecoro Frame. Minimalistyczny design wanny oraz umywalki łączy w sobie nutę loftowego stylu oraz nowoczesnej ekstrawagancji. Z przyjemnością możemy „gościć” w naszym salonie tą przepiękną kolekcję i jesteśmy zadowoleni z podjęcia współpracy z marką Brecoro.

Skoro o stylu była już mowa, to może chwila o wykonaniu. Kolekcja Frame została wykonana z materiału Solid Surface, cieszącego się ogromnym zainteresowaniem i dobrymi opiniami. Przede wszystkim jest on w pełni bezpieczny i naturalny. Jego dwudziestokrotnie większa odporność na uderzenia (w porównaniu do ceramiki) to coś wspaniałego, a łatwość w naprawie w przypadku ewentualnego uszkodzenia jest dodatkowym atutem. Dla fanów gorących kąpieli też się coś znajdzie. Materiał, z którego wykonana jest kolekcja Brecoro charakteryzuje się trzydziestokrotnie większą zdolnością do utrzymywania temperatury (w porównaniu do ceramiki), co sprawia, że gorąca kąpiel nie będzie tylko chwilowym doświadczeniem. Kolekcja występuje w dwóch wariantach. Do wyboru wykończenie w wersji matowej lub połysk.

Dużo można jeszcze opowiadać, ale nie ma potrzeby, gdy produkty marki Brecoro można zobaczyć na własne oczy w naszym salonie.

Marzysz o odrobinie luksusu w minimalistycznym wydaniu? Chcesz wprowadzić coś nowego w designie domowego zacisza? Nic prostszego. Odwiedź Salon łazienek Enano, zapytaj o kolekcję Brecoro i stwórz swoją wymarzoną łazienkę.


TagI

ekspozycja, umywalki, wanny wolnostojące


Może Cię również zainteresować

Lampy, które łączą pokolenia

Lampy, które łączą pokolenia
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>