Druga edycja Akcji smycze dla szkół

W zeszłym roku przeprowadziliśmy pierwszą edycję naszej Akcji smycze dla szkół. Inicjatywa polegała na dostarczeniu darmowych gadżetów do szkół podstawowych na terenie Bydgoszczy i okolic. Gadżety w formie naszych zwierzakowych smyczy trafiły bezpośrednio do najmłodszych uczniów klas wczesnoszkolnych (klasy 1-3). Gadżety były doskonałym rozwiązaniem dla wielu szkół, które zdecydowały się na wręczenie uczniom kluczy do szafek właśnie na naszych smyczach. Akcja osiągnęła ogromny sukces i odbiła się szerokim echem nie tylko w naszych mediach społecznościowych, ale również wśród mieszkańców naszego miasta.

Więcej o pierwszej edycji akcji — kliknij tutaj

Bardzo pozytywny odzew, który otrzymaliśmy od szkół, skłonił nas do rozpoczęcia drugiej edycji akcji. Tym razem postawiliśmy poprzeczkę nieco wyżej, chcąc dostarczyć jeszcze więcej gadżetów do jeszcze większej ilości szkół. W związku z szerzej zakrojoną dystrybucją musieliśmy rozpocząć akcję już w połowie sierpnia. Tak jak w zeszłym roku, nasze smycze rozwoziliśmy osobiście, wręczając gadżety do rąk własnych dyrekcji. Nic tak dobrze nie odda skali akcji jak liczby.

- Wyprodukowaliśmy ponad 11 tysięcy naszych zwierzakowych smyczy

- Dostarczyliśmy je do 47 szkół w Bydgoszczy i okolicach

- Dystrybucja gadżetów zajęła prawie 2 tygodnie

- Przejechaliśmy dziesiątki kilometrów, aby dostarczyć wszystko na czas

Wszystko to nie udałoby się, gdyby nie nasi partnerzy. Serdecznie dziękujemy za udział w akcji markom Paradyż, Deante, Radaway, Laufen, Roca, Excellent, Cersanit oraz Oltens. Tak jak w zeszłym roki i tym razem zależało nam na dostarczeniu najmlodszym czegoś przydatnego i jednoczeście atrakcyjnego wizualnie. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny sparwić, że na ustach uczniów pojawił się uśmiech. Druga edycja już za nami i mamy wrażenie, że Akcja smycze stanie się dla nas coroczną tradycją. Wypatrujcie Państwo naszych smyczy na mieście, a tymczasem zachęcamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie
publikowaliśmy filmy z tegorocznej akcji.


TagI

akcja smycze, wydarzenia


Może Cię również zainteresować

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.

Nowe stelaże i przyciski spłukujące od marki TECE. Szkolenie produktowe dla naszego zespołu i projektantów.
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>