Płytki wielkoformatowe – gorący hit ostatnich sezonów

Płytki w wielkim formacie, to z całą pewnością hit wnętrzarski ostatnich sezonów! Nie ma w tym nic dziwnego, bo to właśnie one są połączeniem ponadprzeciętnej funkcjonalności oraz wyjątkowej estetyki. Płytki w wielkim formacie wybierane są przede wszystkim do wykończenia kuchni i łazienki, nadają się zarówno do aranżacji dużych powierzchni, jak i tych najmniejszych.

Nowoczesne płytki w wielkim formacie

W naszym Salonie Łazienek Enano, staramy się aby asortyment zawsze był zgodny z aktualnymi trendami. Do produktów, które w ostatnim czasie cieszą się szczególnym zainteresowaniem zaliczyć można płytki w wielkim formacie. To właśnie one pozwalają na ciekawe urządzenie kuchni czy łazienki. W zależności od dekoru i wariantu kolorystycznego, można przy ich użyciu stworzyć, nowoczesne, klasyczne czy minimalistyczne wnętrze.

Płytki te nie wymagają grubej fugi. Dużo korzystniej zresztą wyglądają, z minimalną jej ilością. Tworzą wtedy efekt jednolitej, gładkiej powierzchni. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają zbyt dużej łazienki czy kuchni. W jasnym kolorze, z lekkim połyskiem będą odbijały światło i wpływały na optyczne powiększenie wnętrza.

Płytki drewnopodobne czy imitujące beton?

Jest kilka głównych trendów, w których spotkać możemy ten rodzaj płytek. Najczęściej wybierane są jednak te, które do złudzenia przypominają drewno czy beton. Płytki w wielkim formacie imitujące drewno zazwyczaj wykorzystywane są do aranżacji podłóg. Mogą być dopełnieniem nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza i być kontrapunktem kolorystycznym, dla surowości koloru ścian i elementów wyposażenia. Idealnie nadają się do aranżacji w stylu skandynawskim. Te imitujące beton wybierane są do wnętrz w stylu loft.  We wnętrzach takich liczy się prostota, minimalizm oraz materiały, które są surowe- nieobrobione.


TagI

ekspozycja, płytki, Płytki wiekoformatowe


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>