Toalety myjące – zbędny luksus czy codzienna wygoda?

Dla mieszkańców kraju spod znaku kwitnącej wiśni, toalety z funkcją mycia to codzienność. Jako mieszkańcy Europy, nie jesteśmy przyzwyczajeni do tego typu udogodnień. Jest to odpowiedni moment, żeby to zmienić. Dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z tą tematyką, spieszymy z wyjaśnieniem. Toaleta myjąca to „urządzenie” łączące w sobie funkcje klasycznej miski WC oraz bidetu. Często ów toalety posiadają dodatkowe funkcje takie jak podgrzewanie deski klozetowej czy czujnik otwierający sedes reagujący na ruch. Na rynku pojawia się coraz więcej producentów tego typu rozwiązań, a ich produkty łączą w sobie dobrze już znany na wschodzie koncept wraz z zachodnią estetyką.

Toalety myjące dostępne w Salonie łazienek Enano

W naszym salonie toalety myjące mają swoje specjalne miejsce. Na naszych ekspozycjach, Klienci mogą zapoznać się z zasadami działania i funkcjami tego ułatwiającego życie urządzenia. Współpracujemy z kilkoma producentami, których produkty wyznaczają standardy na rynku europejskim. Marka LAUFEN ze swoim produktem NAVIA, Meissen Keramik z toaletami GENERA, GROHE z serią SENSIA ARENA, Roca Life z kolekcją INSPIRA IN-WASH oraz firma TECE z hitem sprzedaży w naszym salonie TECEone. Jak nie trudno zauważyć, w salonie łazienek Enano, dbamy o różnorodność produktów i bogatą ofertę rozwiązań od wielu producentów.

Toalety myjące to wygoda i higiena każdego dnia

Każdy kto choć raz korzystał z bidetu, doskonale zdaje sobie sprawę z wygody i wspaniałości tego wynalazku. Nie każda łazienka jest na tyle duża, aby zagospodarować przestrzeń na toaletę i jednocześnie bidet. Toaleta myjąca rozwiązuje ten problem i stwarza nowe możliwości dla małych powierzchni. Większość toalet myjących musi być podłączona do źródła zasilania. Na rynku znajdą się również toalety myjące niewymagające dostępu do prądu. Swoje działanie opierają o siłę ciśnienia wody. Do takich toalet należy wyżej wspomniana TECEone. Korzystanie z toalety myjącej jest intuicyjne i przychodzi z łatwością każdej osobie. Aspektem, którego nie da się pominąć jest oczywiście higiena. Toalety myjące zapewniają dodatkową higienę osobistą i powodują uczucie świeżości, co znacznie wpływa na komfort w codziennym życiu.

Jeśli jesteś zainteresowany tego typu rozwiązaniem i marzy Ci się mała rewolucja w codziennym życiu, to toaleta myjąca jest czymś dla Ciebie. Odwiedź Salon łazienek Enano i zapoznaj się z naszym asortymentem.


TagI

ekspozycja, miski WC, toalety myjące


Może Cię również zainteresować
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>